بازار سبز پوش به استقبال ریاست جمهوری

247
telegram nokhbegan-start
بازار سبز پوش به استقبال ریاست جمهوریReviewed by منوچهر عطائی on Jun 15Rating:

تا بدین لحظه (ساعت 40/9)حسن روحانی با کسب بیشن از 50 درصد آرا در رتبه نخست قرار دارد موضوعی که میتواند روحیه ای تازه به بازار بدهد و سرعت رشد سهم ها را بیشتر کند و گویی از هم اکنون بازار به استقبال ریاست جمهوری حسن روحانی رفته است و انتظار فتح قله 47000 واحد و سپس میرود تا قله 50000 واحدی را فتح کند، برای بازارو با توجه به جو روانی ای که بدنبال ریاست جمهوری روحانی و سیاست خارجیش که با سازش بیشتر همراه خواهد بود آینده روشنی را میتوان متصور بود. تغریبا در تمام گروه ها بازار سبز پوش شده است و حتی خودرویی ها نیز با قدرت در حال معامله هستند.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

Normal تا بدین لحظه (ساعت 40/9)حسن روحانی با کسب بیشن از 50 درصد آرا در رتبه نخست قرار دارد موضوعی که میتواند روحیه ای تازه به بازار بدهد و سرعت رشد سهم ها را بیشتر کند و گویی از هم اکنون بازار به استقبال ریاست جمهوری حسن روحانی رفته است و انتظار فتح قله 47000 واحد و سپس میرود تا قله 50000 واحدی را فتح کند، برای بازارو با توجه به جو روانی ای که بدنبال ریاست جمهوری روحانی و سیاست خارجیش که با سازش بیشتر همراه خواهد بود آینده روشنی را برای میتوان متصور بود. تغریبا در تمام گروه ها بازار سبز پوش شده است و حتی خودرویی ها نیز با قدرت در حال معامله هستند 0 false false false EN-US X-NONE FA

 و همچنین عبده تبریزی پیرامون حضور نماینده ویژه این کاندیدا در تالار حافظ طی سه شنبه هفته گذشته و استقبال سرمایه گذاران و سهامداران از این رخداد گفت: در مجموع این انتخاب به نفع بخش واقعی اقتصاد بوده و این بخش می تواند با عملکردی مطلوب به سمت سرمایه گذاری های منطقی تر پیش رود. همچنین در این شرایط امکان افزایش اشتغال وجود داشته و رشد هرچه بیشتر اقتصاد کشور نیز شانس بهتری برای تحقق دارد. طبیعی است هنگامی که توسعه بخش واقعی اقتصاد شکل گیرد، بخش مالی نیز می تواند به تناسب آن رشد کند

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیسهم ف…
نوشته بعدیبر بام بازار 25 خرداد ماه…
حسابرس و تحلیلگر بنیادی هستم ، گواهی نامه های حرفه ای مرتبط را دارا میباشم ، علاقه فوق العاده بالایی به بررسی مهم ترین اخبار بازار سرمایه و بنیاد سهم های بازار دارم ، نظرات خود را در بخش بررسی مهمترین اخبار بازار سرمایه در سایت تحلیلها با دیگر کاربران به اشتراک می گذارم .

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن