بازار منفی امروز

171
telegram nokhbegan-start
بازار منفی امروزReviewed by منوچهر عطائی on Jun 1Rating:

تا بدین لحظه از بازار شاخص همچنان با سیر نزولی مسیر خود را طی میکند و پالایشگاهی ها به مانند هفته قبل در شروع این هفته نیز در رکود باقی ماندند و پتروشیمی ها هم فعلا به این گروه پیوسته و با عرضه های سنگینی مواجه شده اند که بیشترین تاثیر منفی بر شاخص مربوط به فارس است و شایعه کنترل قیمت این سهم از سوی خریداران حقوقی است  تا با توجه به عرضه بلوکی پیش رو جلوی این افزایش را فعلا بگیرند.و گروه قندی ها هم در نوسان منفی سیر میکنند.گروه غذایی ها نیز نسبتا پرقدرت ظاهر شده اند و بویژه وبشهر که با وجود عرضه هایی که طی امروز و روزهای گذشته داشته است با حمایت خوبی روبرو است که دلیل ان شایعاتی مبنی بر افزایش سرمایه بانک اقتصاد نوین از محل صرف سهام است و توانایی رسیدن تا 300 را دارد.در لبنیاتی ها هم غشان پرقدرت به کار خود ادامه میدهد که با توجه به سود تقسیمی در مجمع 51 درصد بازدهی داشته است. کالبر نیز به سقف خود رسیده است و در صورت شکست مقاومت تا 507 پتانسیل رشد دارد.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

و  سیمانی ها به غیر از ساربیل در بقیه نماد ها از تقاضاهای خوبی برخوردار هستند و با شتاب به صعود خود ادامه میدهند

و اما مدیر عامل فرابورس خبر از درج  پتروشیمی جم و پالایشگاه نفت کرمانشاه در فرابورس داد و در صورت ارائه اطلاعات شرکتها عرضه اولیه این دوشرکت انجام خواهد شد.

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلینماد های پیش رو در این هفته
نوشته بعدیحال و احوال پتروشیمی شیراز ..!!
حسابرس و تحلیلگر بنیادی هستم ، گواهی نامه های حرفه ای مرتبط را دارا میباشم ، علاقه فوق العاده بالایی به بررسی مهم ترین اخبار بازار سرمایه و بنیاد سهم های بازار دارم ، نظرات خود را در بخش بررسی مهمترین اخبار بازار سرمایه در سایت تحلیلها با دیگر کاربران به اشتراک می گذارم .

1 نظر

نطر گذاشتن