بازار چه می گوید؟

225
telegram nokhbegan-start
بازار چه می گوید؟Reviewed by علی صابریان on Aug 4Rating:

سلام به اعضای حرفه ای سایت تحلیلها
 
در مورد وضعیت این رو باید گفت که فعلا اکثر سهم ها در حالت قرمز قرار دارند .گروه کاشی و سرامیک علائم مثبتی به نشانه صعود آتی از خودشان نشان می دهند ولی خوب لازم است حرکتی به خود بدهند تا تایید بر صعودشان شود . این گروه با وجود اینکه در قیمت های مناسبی قرار گرفته اند اما تایید روند مثبت جدید خود را نداده اند و به خاطر ریسکشان فعلا در دیده بان ما قرار دارند و وارد سبد نخواهد شد .فقط در نماد کسعدی دوستانی که خرید داشته اند با همان حدود کفته شده با سهم رفتار نمایند.
در بعضی سهم های گروه های دیگر نیز این علائم مشهود است .بانکی ها و سرمایه گذاری ها در کف قیمتی قرار گرفته اند ولی خوب این روز ها که کف ها به راحتی شکسته می شود نمی توان به کفی اعتماد کرد.
اما چند نماد در حال ورود به سیگنال هستند که در چند روز آینده اطلاع رسانی خواهد شد
شاد و پر سود باشید
 
bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیشپدیس
نوشته بعدیتبریک
  تحلیلگر و محقق بازار سرمایه ،   گوینده "روانشناسی بازار" رادیو سهام ،   مدرس دوره های "تحلیل تکنیکال کاربردی" در شرکت ها و سازمان های مختلف دولتی و غیر دولتی ،   سازنده دوره پرطرف دار "10 شاه کلید بزرگان بورس" در رادیو سهام ،   ""ادعایی مبنی بر بی رقیب بودن و خدایی در تکنیکال ندارم اما چندین سال است با تحلیل تکنیکال بورس ایران زندگی کرده ام و آن را خوب می شناسم""  

2 نظرها

نطر گذاشتن