بازگشت از این 3 سهم

294
telegram nokhbegan-start
بازگشت از این 3 سهمReviewed by عليرضا حاجيان on Sep 23Rating:

وپترو : این سهم در حال رسیدن به مرز مقاومتی قوی خود در 240 تومان میباشد.انتظار است کم کم شاهد عرضه و نوسانات منفی برای سهم باشیم.

 


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

وپترو

 

ثباغ : این سهم در حال رسیدن به مرز مقاومت نسبتا قوی خود در 285 تومان میباشد.انتظار است کم کم شاهد عرضه برای سهم باشیم.

 

ثباغ

قشرین : این سهم در حال رسیدن به مرز مقاومت قوی خود در 800 تومان میباشد.انتظار است کم کم شاهد عرضه و نوسانات منفی برای سهم باشیم.

 

قشرین

 

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیبر بام بازار دوشنبه 01 مهر ماه…
نوشته بعدیبر بام بازار سه شنبه 02 مهر ماه…
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

7 نظرها

نطر گذاشتن