بازگشت این 3 سهم به مدار

381
telegram nokhbegan-start
بازگشت این 3 سهم به مدارReviewed by عليرضا حاجيان on Sep 30Rating:

کسعدی : برای این سهم شاهد رسیدن به سطح حمایتی مهم خود در 472 تومان هستیم.باتوجه به وجود حمایت های عمده انتظار است کم کم شاهد بازگشت سهم باشیم.

 


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

کسعدی

 

حتوکا : برای این سهم شاهد رسیدن به سطح مقاومتی مهم خود در 515 تومان هستیم.باتوجه به وجود مقاومت قوی در این سطح انتظار افزایش عرضه و نوسانات منفی برای سهم وجود دارد.

 

حتوکا

 

وبصادر : باتوجه به تشکیل الگوی AB=CD و همچنین رسیدن به مرز حمایتی خود در 223 تومان انتظار است شاهد ورود سهامداران جدید به سهم و نوسانات مثبت برای سهم باشیم.

 

وبصادر

 

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیبر بام بازار یک شنبه 07 مهر ماه
نوشته بعدیبر بام بازار دوشنبه 08 مهر ماه…
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

4 نظرها

    • وپارس : احتمالا حوالی 290-300 حمایت شده و تا 350 رشد داشته باشد.چنانچه بتواند از 350 به بالا عبور کند و بالای ان بماند احتمال رشد تا 390 تومان هم وجود خواهد داشت
      ونوین : نمودار این طور نشان می دهد که موج 4 الیوت آن در 312 تومان تمام شده است و هدف موج 5 حوالی 450 تومان می باشد.چنانچه سهم بتواند از 450 تومان به بالا عبور کند احتمال رشد تا به 540 تومان هم وجود دارد.400 تومان هم سهم یک مقاومت خفیف دارد

      وپست : تکنیکال وپست مبهم است و نتوانستیم یک بررسی قاطع و با ضریب اطمینان بالا بر روی آن داشته باشیم.باید کمی سهم به جلم حرکت کند و نمودار آن تکمیل تر شود آن وقت مجددا بررسی کنیم.فعلا خرید نداشته باشید

نطر گذاشتن