بازگشت هایی از این 3 سهم

290
telegram nokhbegan-start
بازگشت هایی از این 3 سهمReviewed by عليرضا حاجيان on Sep 28Rating:

بسویچ : این سهم پس از برخورد به مرز مقاومتی 480 تومان شاهد نوسانات منفی میباشد.حمایت 425 تومان مناسب و انتظار است در نزدیکی این مرز سهم حمایت وبازگشت داده شود.

 


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

بسویچ-2
قصفها : باتوجه به اصلاح شدید سهم و خروج کندل از باند بولینگر اصلاح 78.6% فیبو انتظار است کم کم در مرز 800 شاهد نوسانات مثبت باشیم.

 

قصفها
وتوصا : برای سهم شاهد الگوی پرچم و حمایت قوی 210 تومان هستیم.انتظار است کم کم شاهد افزایش قدرت خریداران باشیم.

.وتوصا

 

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیبررسی گزارش جدید فارس …
نوشته بعدیبر بام بازار شنبه 06 مهر ماه…
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

2 نظرها

نطر گذاشتن