بازگشت های این 3 سهم

243
telegram nokhbegan-start
بازگشت های این 3 سهمReviewed by عليرضا حاجيان on Oct 8Rating:

فلوله : این سهم در حال برخورد به مرز مقاومتی 280 تومان است.انتظار است کم کم شاهد فشار فروش و نوسانات منفی در سهم باشیم.

 


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

فلوله-2

 

وبانک : این سهم در حال نزدیک شدن به مرز مقاومتی 600 تومان است.البته مقاومت خفیفی هم در 570 دارد که انتظار داریم کم کم شاهد فشار فروش در سهم باشیم.

 

وبانک

 

ولیز : این سهم در حال نزدیک شدن به مرز حمایت خود در 216 تومان است.باتوجه به کاهش تنش در نزدیکی این محدوده انتظار داریم کم کم شاهد ورود سهامداران جدید در سهم باشیم.

 

ولیز

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیتبریک سود 50 درصدی نماد غالبر
نوشته بعدیبر بام بازار سه شنبه 16 مهر ماه…
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

6 نظرها

نطر گذاشتن