بازی شاخص بر روی 73500

628
telegram nokhbegan-start
بازی شاخص بر روی 73500Reviewed by فرزاد عباس زاده on Aug 25Rating:

 

 


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

سلام خدمت دوستان بر بام بازار؛

امروز دوشنبه بازار با ریزش کمی کار خودش را به پایان برد.حرکات بی رمق و بی جهت بازار همچنان ادامه دارد و خواهد یافت.متاسفانه خبر کاهش نرخ سود سپرده های کوتاه و بلند مدت اثرش را نگذاشته.البته هنوز اجرایی هم نشده.شاید ما به جز مشکل تدوین مشکل اجرا هم داریم که امید داریم حل شود.بحث دیگری که پیش روست و آینده ی بازار به ان وابسته است یکی حل بحران هسته ای و دیگری هم بسته ی خروج از رکود است.

 

کدال و اخبار

 

خودرو

حرکات سینوسی وار خودرویی ها همچنان بر قرار است. شنیده شده تکنیکالیست ها معتقدند شرایط تکنیکی ولصنم برای خرید مثبت است و این سهم می تواند آماده حرکت خوبی باشد.از طرفی در این باب یکی از خودرویی هایی که کم ریسک معرفی شده است خگستر در همین قیمت هاست.

 

شیمیایی

صنعت هنوز معطل است تا ببیند چه قدر این نرخ های خوراک تخفیف گرفته و چه قدر صادرات رونق می یابد.خبری که هنوز در وپترو تایید نشده و در حد شایعه هست بازگشت حدود 160 میلیارد پول که قبلا وپترو بابت ضمانت داده بود.

تحلیل جامعی از این نماد و مرزهای حمایتی آن را در مطلب « حمایت های این هفته » مشاهده کنید.

 

پالایشی ها

از سرمایه گذاری صنعت نفت خبر می رسد که این شرکت مذاکراتی با پالایشگاه نفت بندر عباس برای افزایش سرمایه گذاری های شرکت در پروژه احداث مخازن در جزیره قشم داشته است.با وجود این صف احتمال رشد تا 300 دور از ذهن نیست.

 

تک سهم ها و شنیده ها

شنیده می شود پاسا با برنامه افزایش سرمایه 600 درصدی در دو نوبت روبرو خواهد بود.

البرز قرارداد جدیدی با کارکنان بانک ملی به ارزش 40 میلیارد بسته که البته هنوز تائید نشده اما بازار توصیه به نگهداری می کند.

کطبس رشد کیفیت ذغال سنگ و افزایش سرمایه و شایعه آزاد سازی، پتانسیل بالای رشد سود را برای این سهم به ارمغان خواهد آورد.

 معرفی نماد کپشیر در محدوده ای که حمایت خوبی دارد را در مطلب « فردا کپشیر به حمایت میرسد…؟‌ » بخوانید.

 

در بازار های جهانی آخرین وضعیت قیمت های فلزات اساسی را بدین گونه شرح می دهیم.

مس (تن/دلار) 7078

نیکل (تن/دلار) 18639

آلومینیوم (تن/دلار) 2012

روی (تن/دلار) 2355

طلای جهانی (اونس/دلار) 1265

 

موفق باشید…

bashgah-banner nokhbegan-start

2 نظرها

نطر گذاشتن