بانک اقتصاد نوین : سال مالی منتهی به 30/12/92

221
telegram nokhbegan-start
بانک اقتصاد نوین : سال مالی منتهی به 30/12/92Reviewed by عليرضا حاجيان on Feb 23Rating:

این بانک در اولین پیش بینی از سال 92 سود خود را 562 ریال اعلام کرده است که نسبت به آخرین پیش بینی سود سال جاری افزایش 2 ریالی را نشان می دهد.

افزایش سود علی الحساب سپرده های سرمایه گذاری و سهم سود سپرده گذاران تاثیر افزایش درآمدهای مشاع بر سود خالص شرکت را بی تاثیر کرده است و باعث شده شرکت تعدیلی نداشته باشد.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

باتوجه به رکود میان مدت در این رشته در صورت عدم افزایش بحره های بانکی انتظار تعدیل مثبت برای 6 ماهه اول سال 92 وجود ندارد.

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیخرید و فروش ها امروز حقوقی ها – 5/12/91
نوشته بعدیمقاومتی از شمواد
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن