بانک دی سال مالی منتهی به 29/12/92

166
telegram nokhbegan-start
بانک دی سال مالی منتهی به 29/12/92Reviewed by عليرضا حاجيان on May 28Rating:

این شرکت پیش بینی سود هر سهم سال مالی منتهی به 29/12/92 را در گزارشی مبلغ 270 ریال اعلام نموده است که نسبت به پیش بینی سال 91 رشد حدود 80 ریالی داشته است.

باتوجه به افزایش شعت بانک از 61 شعبه به 91 شعبه پیش بینی افزایش اعلام شده که باتوجه به افزایش 15 درصدی تعداد تسهیلات ارائه شده و افزایش سرمایه گذاری های کوتاه مدت شرکت به میزان 23 درصد میتوان برای سال مالی 92 چشم انداز مناسبی را ترسیم نمود.

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیحمایتی از فرآور
نوشته بعدیدو تعدیل از دو شرکت پرپتانسیل
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن