بانک سینا گزارش 9 ماهه منتهی به 30/9/91

240
telegram nokhbegan-start
بانک سینا گزارش 9 ماهه منتهی به 30/9/91Reviewed by عليرضا حاجيان on Jan 21Rating:

وسینا سود هر سهم سال مالی منتهی به 30/12/91  خود را در گزارش  9 مبلغ 282 ریال اعلام نموده است توانسته حدود  81 درصد سودش را محقق سازد..

باتوجه به اینکه شرکت در بخش سرمایه گذاری های خود سود هر سهم همراه اول را 760 در نظر گرفته است باتقسیم سود این شرکت به میزان 90 درصد انتشار تعدیل سود برای وسینا نیز وجود دارد.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

بنابراین هر گونه تعدیل در سود همراه و افزایش سود تقسیمی شرکت می تواند بر سودآوری وسینا تاثیر گذار باشد.باتوجه به این میزان و باتوجه به سهامدار عمده بودن این شرکت پس از تقسیم سود میتوان سود حدود 7 الی 15 تومانی برای برای وسینا انتظار داشت.

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیبررسی بازار
نوشته بعدیخرید و فروش ها امروز حقوقی ها – 2/11/91
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن