بانک ملت با خبرهای تحریمی …!!

189
telegram nokhbegan-start
بانک ملت با خبرهای تحریمی ...!!Reviewed by Khalili on Aug 21Rating:

پس از اینکه دادگاه عالی انگلیس با غیرعقلانی خواندن تحریم بانک ملت ایران، به لغو این تحریم‌ها حکم داد، دولت انگلیس اعلام کرد که در تلاش است تا راه جدیدی برای اعمال تحریم‌ها علیه این بانک که بزرگ‌ترین بانک خصوصی ایران است، بیابد.

بر اساس این گزارش، دادگاه عالی انگلیس حکم داد که دولت این کشور هیچ مدرکی برای اثبات ادعاهای خود مبنی بر کمک بانک ملت به توسعه برنامه‌های هسته‌ای ایران ندارد. بانک ملت که در لغو تحریم‌های غیرقانونی وزارت خزانه‌داری انگلیس پیروز شده است، در تلاش است تا صدها میلیون دلار غرامت از لندن دریافت کند.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

مقامات وزارت خزانه‌داری انگلیس که مسئول تحریم‌های غیرقانونی علیه بانک ملت ایران هستند، اکنون امیدوارند تا بتوانند با متقاعد کردن اتحادیه اروپا، حکم دادگاه عالی انگلیس را لغو کنند و مجوزی برای ادامه تحریم‌ها علیه این بانک به دست آورند.

این اقدام نتیجه چندانی در بر نخواهد داشت چراکه دادگاه عمومی اروپا، پیش از این، در حکمی مشابه، تحریم‌های اتحادیه اروپا علیه بانک ملت را لغو و اعلام کرده است که هیچ مدرک واقعی برای اثبات ادعاهای علیه بانک ملت وجود ندارد.

bashgah-banner nokhbegan-start

2 نظرها

نطر گذاشتن