برای خرید بکاب منتظر این قیمت باشید

663
telegram nokhbegan-start
برای خرید بکاب منتظر این قیمت باشیدReviewed by عليرضا حاجيان on Jun 24Rating:

با سلام خدمت کاربران گرامی تحلیلها

در بررسی سهم باتوجه به روند حرکتی سهم در فرم روزانه شاهد الگوی بازگشتی AB=CD در بازه میان مدت هستیم.برای مشاهده ادامه مطلب باید عضو حرفه ای باشید.عضویت حرفه ای

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیامروز در کدال چه خبر بود؟ ( وسینا | ونوین | بترانس | خکار | پردیس و 2 نماد دیگر )
نوشته بعدیحمایت و مقاومت نمادهای پربیننده بورسی
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

8 نظرها

  1. سلام و تشکر از تحلیل شما
    من در محتوای مطلب و نتیجه گیری، دچار تضاد و ابهام شدم. در محتوی فرموده اید “در صورتی که بتواند از ۱۰۵۰ تومان عبور نماید تا هدف ۱۳۰۰ تومان رشد خواهد داشت”. از این جمله برداشت می شود که محدوده خرید، بالای 1050 و هدف قیمتی 1300 است. ولی در بخش نتیجه گیری، محدوده خرید را 860 و هدف اول را 1050 معرفی فرموده اید و از این جهت دچار ابهام و تردید شدم. اگر مقدور هست لطف کنید سه پارامتر محدوده خرید، حد ضرر و هدف قیمتی را صریحا ذکر نمایید تا بدون ابهام بتوانم تصمیم بگیرم. با تشکر.

نطر گذاشتن