برای خرید + سخنی مهم با اعضای جدید

210
telegram nokhbegan-start
برای خرید + سخنی مهم با اعضای جدیدReviewed by علی صابریان on Nov 11Rating:
سلام به عزیزان حرفه ای سایت
امیدوارم ایام به کامتان باشد
ما می خواهیم برای یکشنبه بکاب را تحت نظر داشته باشیم تا اگر فرصت خرید داد برای هدف 360 خرید داشته باشیم . حد ضرر را نیز 310 قرار می دهیم . ریسک سهم میانه ارزیابی می کنیم .
شاد باشید عزیزان 
 
سخنی کوتاه برای تازه واردین به حرفه ای های  تحلیلها:
بعضی از عزیزان میگویند چرا هر روز چند سهمی معرفی نمی کنید ؟چرا در سبد تعداد کمی سهم معرفی می شود ؟ چرا کم کارید و …  سوالاتی از این قبیل
 
عزیزان بورس و خرید و فروش سهام در آن بازی نیست که مادام در حال خرید و فروش باشیم . قطعا کسانی که با این روش کار می کنند ضرر خواهند کرد و کرده اند . در بورس باید کمین بود برای شکار خوب … و نه اینکه  برای سرگرمی مادام خرید فروش کرد . قبلا زیاد گفته ام دادن سیگنال خرید و فروش اصلا کار  سختی نیست  و ساده ترین کار یک سایت بورسی می تواند همین باشد که سیگنال خرید و فروش دهد اما بعدش چه ؟!… چیزی که اهمیت دارد  سیگنال به جا و صحیح و طبق استراتژی خرید داشتن است . چیزی که باعث شده تا کنون ما در بیش از 74% خرید هایمان موفق باشیم
اگر می بینند که سایت های مختلفی شکل گرفته اند که روزانه برای شما چند سیگنال خرید پیامک می زنند  .  می توانید خیلی ناشیانه و به دور از حرفه ای بودن مادام در حال خرید و فروش با آنها باشید . و خیلی راحت و بی دردسر سرمایه خود را به باد دهید . در عوض هزینه ای که برای سیگنال ها داده اید هدر نرفته و به شما سیگنال ها زیادی پیامک شده است . !!!!!!!!!
به شما به عنوان یک سهامدار که نمی خواهد ضرر کند توصیه می کنم که چه از سایت ما بهره بردید و چه از سایت های دیگر مادام و با طمع در حال خرید و فروش نباشید که قطعا ضرر خواهید کرد . 
دوستان ما با تعداد زیادی سهامدار سروکار داشته ایم . و ضرر های زیادی از آنها در پی این خرید و فروش های پیامکی و هر روز دیده ایم برای همین است که به این روش کار نمی کنم .  ما سهم ها را چندین بار بررسی می کنیم . بالا و پائین می کنیم تا آن سهمی که مناسب است پیدا شود و برای خرید مد نظر خودمان و شما عزیزان قرار دهیم . شاید گاهی سهمی مطابق با استراتژی خرید ما نباشد و چند روزی نقد باشیم اما نقد بودن و ضرر نکردن خود سود است . این را عزیزانی می فهمند که زخم خرده همان سیگنال های هر روز و ناشیانه اند…..
bashgah-banner
نوشته قبلیمقاومتی از وملت
نوشته بعدیمد نظری دیگر
  تحلیلگر و محقق بازار سرمایه ،   گوینده "روانشناسی بازار" رادیو سهام ،   مدرس دوره های "تحلیل تکنیکال کاربردی" در شرکت ها و سازمان های مختلف دولتی و غیر دولتی ،   سازنده دوره پرطرف دار "10 شاه کلید بزرگان بورس" در رادیو سهام ،   ""ادعایی مبنی بر بی رقیب بودن و خدایی در تکنیکال ندارم اما چندین سال است با تحلیل تکنیکال بورس ایران زندگی کرده ام و آن را خوب می شناسم""  

10 نظرها

نطر گذاشتن