برخی اخبار و شنیده ها …

275
telegram nokhbegan-start
برخی اخبار و شنیده ها ...Reviewed by Khalili on Oct 2Rating:

*** در خصوص شرکت های لبنی شنیده شده است که افزایش نرخ محصولات لبنی تایید شده  است و شرکت های می توانند نرخ محصولات را افزایش دهند. این خبر برای شرکت های لبنی و به نوعی گروه صنایع غذایی بسیار مثمر ثمر می باشد.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

*** کروی نیز اطلاعیه ای را منتشر کرد که در آن آمده است این شرکت طبق حکم دادگاه باید بیش از 83000 تن خاک پر عیار معدنی را باید از شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران دریافت کند که با توجه به فروش این خاک ها به دیگر شرکت ها، می تواند بر سودآوری بیشتر کروی موثر باشد.

*** در خصوص واتی نیز شنیده شده است که برخی از زیرمجموعه هایش را به فروش رسانده و برخی رسانده اعدادی را به عنوان سود واتی از این فروش مطرح کرده اند که توسط مسئولین این شرکت تکذیب شد. بنابراین واتی به دلیل همین ابهامات امروز مورد توقف قرار گرفت.

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن