بررسی تکنیکالی و نتیجه گیری در شاخص گروه قندی و اهداف این گروه

224
telegram nokhbegan-start

سلام به اعضای عزیز سایت تحلیلها امیدوارم حال همه شما خوب باشد امروز با بررسی شاخص گروه قندی در خدمت شما عزیزان هستیم.

بررسی تحلیل تکنیکال شاخص گروه قندی

ابتدا وضعیت شاخص گروه قندی با توجه با تحلیل تکنیکال کلاسیک در این گروه شاخص گروه در کانال صعودی قرار دارد.و در میانه این کانال در حال صعود است .همانطور که در تصویر می بینید دو کانال با دو شیب متفاوت برای صعود این گروه در نظر گرفته شده است .


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

نتیجه گیری تصویر زیر این که شاخص این گروه در روند صعودی قرار دارد و فعلا سیگنالی مبنی بر خارج شدن از این روند صعودی ندارد.

38-قند و شکر6Daily تصویر

در تصویر زیر شاخص این گروه با عبور از مقاومت افقی جدی خود در 4870 به سمت تارگت خود در 6000 و 6800 در حرکت است اما با توجه به نزدیدک شدن به ناحیه پر تراکم مقاومتی شاهد نوسانات مثبت و منفی در این گروه هستیم .

38-قند و شکر6Daily2 تصویر

در بررسی اندیکاتور های سهم که دو اندیکاتور MFI و اندیکاتور RSI بررسی شده اند متوجه سیگنال مثبتی ناشی از خروج اندیکاتور از روند نزولی مطابق تصویر زیر در تایم هفتگی هستیم

38-قند و شکر6Daily3 تصویر

بررسی امواج الیوت شاخص گروه قندی

در مبحث الیوت گویی سهم در موج صعودی 5 قرار دارد و هنوز به پایان آن نرسیده است  و اهداف حداقلی 5750 و 6800 را دنبال می کند که به تارگت های گفته شده در مبحث تحلیل تکنیکال کلاسیک این گروه نزدیک است .

38-قند و شکر6Daily4 تصویر

نتیجه گیری :

نتیجه گیری که از ن تحلیل می توان داشت این است که همچنان در این گروه می توانیم انتظار رشد های خوب و تارگت های بالاتری را داشته باشیم و بهترین گزینه در شرایط فعلی در این گروه انتخاب سهم های خوب گروه در قیمت های مناسب است . در روز های آینده سهم هایی از این گروه به اعضای باشگاه سرمایه گذاران هوشیار معرفی می گردد .

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن