نکات جالب در بیمه دانا

596
telegram nokhbegan-start
نکات جالب در بیمه داناReviewed by فرشاد شبانکاره on Nov 20Rating:

با توجه به  حرکت صعودی تند و ریتم کاهشی کند و رسیدن به مرز حمایت ملاحظه می شود که قیمت در حال درجا زدن در محدوده خود و تشکیل الگوی مثلث می باشد.

از لحاظ تحلیل زمانی ، سهم به مرز مهمی نزدیک است و نشانه های شروع یک حرکت جدید در آن دیده می شود..نزدیک شدن مووینگ های 12 و 26 هم نمونه ای از همین نشانه ها می باشد.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

در صورت شکسته شدن مرز بالایی مثلث و شروع یک حرکت پر قدرت ، انتظار رشد قیمتی تا محدوده 2200 در مرحله اول  را خواهیم داشت..با توجه به نوع حرکت و قدرت خرید می توان هدف های بالاتری را برای سهم در نظر داشت.

موفق و پر سود باشید..

راستی دوستان خواندن مطالب آقای عباس زاده در بربام بازار از دست ندید برای دیدن این بخش اینجا کلیک کنید

BimeDana

bashgah-banner nokhbegan-start

14 نظرها

  1. سلام جناب لطفا از لحاظ تکنیکالی نقاط حمایت و مقاومت و حد ضررکوتاه مدت را نیز ذکر بفرمایید و بخصوص دلایل صف خرید شدن ناگهانی سهم این جوری اعضا میتونن برای خرید یا فروش احتمالی دانا بهتر تصمیم گیری کنند.با تشکر

    • با سلام ..
      با توجه به این که قیمت تقریبا در حال حاضر در کف است ، در صورت شروع حرکت جدی، حدضرر همین نقطه ۱۴۰ خواهد بود. توجه داشته باشید در شکل بالا مرز های مهم حمایتی و مقاومتی مشخص شده است . باید صبور بود و از لحاظ زمانی به سهم فرصت داد و از روزهای منفی آن نترسید.
      موفق باشید..

نطر گذاشتن