بررسی تک سهم های معرفی شده در سبد حرفه ای

289
telegram nokhbegan-start
بررسی تک سهم های معرفی شده در سبد حرفه ایReviewed by سعید مشکانی on Sep 16Rating:

با سلام به کاربران عزیز تحلیلها

تک سهم های جدول حرفه ای آماده شده است.امروز و فردا به بررسی سهم ها خواهیم پرداخت


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

فقط ذکر این نکته که سهم های موجود در جدول تعداد بالایی داشتند و به تبع در گردآوری مجدد فایل ها ممکن است مشکلاتی وجود داشته باشد ، مثلا ممکن است سهمی به اهداف یا حد ضرر خود رسیده اما چون در جمع کردن آرشیو ما اطلاعات کامل در آرشیو پیدا نکرده ایم آن سهم را جزو جدول به حساب بیاوریم و یا به عکس.البته نهایت دقت به کار گرفته شده است تا جدول جمع آوری شده نزدیک ترین حالت به آخرین جدول موجود را داشته باشد منتها شاید نکته ای باشد که ما ندیده باشیم.

اگر احیانا سهمی بود که در جدول درج شده اما قبلا آن را خارج شده ایم یا سهمی معرفی شده که در جدول بررسی نشده است دوستان در کامنتها یاد آوری کنند که به حسب مورد سهم های فوق از جدول حذف و یا اضافه شوند.

فولای : اولین سهم مورد بررسی فولای است.با احتساب افت اخیر این سهم را 135 درصد در سود هستیم.در حال حاضر سهم هدف 820 تومان را پیش روی دارد منتها در 710 تومان مقاومت مهمی وجود دارد که احتمالا تشدید عرضه ها را به دنبال خواهد داشت.قرارمان این باشد که اگر روی 720 عرضه ها خیلی شدید بود سود شناسایی کنیم در غیر این صورت برای 820 تومان سهم را نگهداری می کنیم.افراد کم ریسک هم می توانند همین حوالی فعلی قیمت اقدام به شناسایی سود کنند

 

واتی : این سهم را طبق بررسیهای قبلی روی 850 خارج شده ایم.با توجه به سود مجمع از این سهم 265 درصد سود در 5 ماه بدست آورده ایم.

 

زاگرس : این سهم را روی 2800 تومان طبق بررسی های قبلی خارج شده ایم با احتساب سود 410 تومانی مجمع از این سهم 60 درصد سود به دست آورده ایم.

 

شخارک : این سهم را طبق بررسی های قبلی روی 2400 تومان از سهم خارج شده ایم ، با احتسای سود مجمع 710 تومانی از این سهم 48 درصد سود بدست آورده ایم.

 

شنفت : طبق بررسی های قبلی باید شنفت را روی هدف 2300 تومانی آن می فروختیم.با این حساب سود خروج از شنفت معادل 202 درصد می گردد.کاربرانی که نگهداری کرده اند با احتساب صف خرید فعلی سهم و هدف 3000 تومانی سهم در موج 5 الیوت می توانند برای هدف فوق سهم را نگهداری کنند.اما چون سهم ازحد ضرر خود فاصله زیادی دارد خرید جدید را در این شرایط توصیه نمی کنیم.در مسیر رشد سهم مقاومت های 2380 و 2800 تومان حائذ اهمیت می باشند.

فملی : سهم بعدی فملی است.این سهم را قبل از افزایش سرمایه معرفی کرده ایم.طبق بررسی هایی که قبلا انجام شده این سهم پس از افزایش سرمایه برای ما 285 تومان تمام شده است.هدف سهم را 390 تومان ذکر کرده بودیم که اواخر مرداد به هدف گفته شده ما رسیده است.یا این حساب سود سهم برای ما 36 درصد بوده است.

 

شفارا : این سهم هنوز در سبد سهام ما موجود است.هدف سهم را پیش از این 2500 تومان ذکر کرده بودیم اما با رسیدن سهم به این قیمت سهم با صف خرید به روند رو به صعود خود ادامه داده است.در حال حاضر از این سهم 130 درصد در سود هستیم. این سهم امکان رشد تا 3500 تومان را دارد منتها روی 3000 تومان مقاومت بسیار مهمی دارد.اگر از 3000 تومان به بالا عبور کرد سهم را برای 3500 نگهداری می کنیم اما چنانچه در 3000 تومان عرضه ها تشدید شد و سهم توانایی عبور نداشت از سهم خارج می شویم.

 

کهمدا : از این سهم 100 درصد در سود هستیم.کاربران کم ریسک می توانند حوالی قیمت فعلی اقدام به خروج کنند و کار بران پر ریسک کوتاه مدت احتمالا تا 600 رشد کند.در 600 تومان یک مقاومت بسیار مهم دارد اگر به بالا عبور کند و بالای آن تثبیت شود احتمال رشد تا 700 تومان هم وجود خواهد داشت.اگر نرود فروش بهتر است.

کگاز : در زمان معرفی هدف کگاز 600 تومان ذکر شده بود که سهم تا 700 تومان رشد کرده و با افتی به 600 تومان رسیده است.در شرایط فعلی سهم یک احتمال خفیف برای افت به 500 تومان دارد منتها هدف سهم در موج 5 الیوت 880 تومان خواهد بود.با احتساب هدف معرفی شده در زمان معرفی قیمت 600 تومان برای خروج از سهم در جدول منظور خواهد شد.با این حساب سود فروش سهم در 600 تومان که سهم در حال حاضر نیز در همین محدوده است 122 درصد برآورد می گردد.

 

شپدیس : شپدیس هنوز رشد خاصی نداشته است.الگوی تکنیکال شپدیس سر و شانه کف است که مرکب شده یعنی طول زمانی الگو کمی زیاد می شود.در حال حاضر شانه دوم مرکب هم تشکیل شده است و احتمالا نهایتا تا 2 هفته آینده سهم رشد خواهد کرد.حد ضرر 1790 تومان است و سهم با عبور از 1950 تومان به سمت اهداف 2550 و شاید 3100 تومانی خود حرکت خواهد کرد.تاکید می شود برای رشد سهم باید بالای 1950 تومان برود.

 

فخوز : طبق اهداف از قبل گفته شده این سهم را در 3900 تومان خارج شده ایم.سود این سهم با احتساب نقطه خروج 39 درصد می گردد.

 

وبشهر : این سهم را نیز در محدوده هدف خود یعنی 380 تومان خارج شده ایم.سهم پس از آن تا 380 تومان رشد کرده است.سود خرید این سهم 62 درصد می گردد.

 

کشرق : هدف این سهم 770 تومان اعلام شده بود که سهم تا 790 تومان رشد کرده است.سود خرید این سهم با احتساب قیمت خرید 430 تومان 79 درصد می گردد.

 

وبانک :  برای این سهم هدف 630 تومانی ذکر شده بود اما در جداول هفتگی در 600 تومان اعلام شد که افراد کم ریسک خارج شوند.سود فروش این سهم معادل 72 درصد می گردد.

 

ومعادن : هدف این سهم 714 تومان اعلام شده بود که سهم تا 720 تومان رشد کرده است.با این حساب سود خرید این سهم 25 درصد می گردد.

 

در حال بروز رسانی …

 

 

 

 

 

 

bashgah-banner

22 نظرها

 1. سلام. فرموده بودید غمهرا اگر 770 را رد کند خرید آن با حد ضرر 760 کم ریسک میشود. در صورتی که سهم در 800 مقاومت قوی دارد. من بنا به گفته شما در 790 خرید زیادی داشتم. اما درست از فردای ان روز به دلیل بر خورد به مقاومت منفیهای سنگینی خورد. می خواستم بدونم چرا این مقاومت هنگام معرفی سهم در نظر نگرفته شده. آقای مشکانی عزیز اکثر کاربران تحلیلها روی شما و آقای شهبازی حساب ویژه ای باز کرده اند. لطفا بفرمایید آینده سهم چگونه است. آیا احتمال برگشت سهم روی این قیمتها وجود دارد؟ با تشکر

  • این بررسی است که 23 یا 24 خرداد داشته ایم و فردای آن روز تازه قیما به 799 تومان رسیده است : سهم حوالی 800 تومان یک مقاومت مهم دارد.در صورت عبور و حفظ بالای 800 تومان احتمالا تا 1200 رشد خواهد داشت منتها چنانچه نتواند از این سطح به بالا عبور کند تا حمایت 700 تومان افت خواهد داشت.شکست 700 تومان نیز می تواند منجر به افت تا 600 و شاید 540 تومان گردد.

   بررسی فعلی هم همین تحلیل را نشان می دهد.دقیقا مقاومت سهم یا آوری شده است.حال که سهم را خرید داشته اید از نظر تکنیکال می توانیم حد ضرر و محدوده احتیاط تعیین کنیم.
   محدوده احتیاط سهم 610-800 تومان است.مادامی که در این محدوده است خرید و فروش جدیدی انجام ندهید.حد ضرر سهم را 600 تومان قرار می دهیم.برای سهم 2 حالت ممکن است اتفاق بیافتد.یا مجدد به 800 بازگشت می کند که احتمال آن هم زیاد است ، در این صورت با شکست 800 به بالا سهم احتمالا تا 1200 رشد خواهد کرد و یا به 600 میرشد که در این صورت با احتمال کم 600 به پایین شکسته شده و سهم در موج های اصلاحی الیوت وارد می شود.

   • آقای مشکانی عزیز ممنون از پاسخ گویی جامعتان. اینکه تا این حد نسبت به حرفه خود و پاسخ به سوالات اعضا احساس مسئولیت میکنید باعث دلگرمیست. در خصوص غمهرا ممکن است در گذشته به مقاومت 800 اشاره کرده باشید اما در معرفی مجدد سهم در تاریخ 18 شهریور اشاره ای به این مقاومت نشده. فقط گفته شده در صورت عبور از 770 به سمت 1200 حرکت خواهد کرد. در پایان باز هم از شما تشکر میکنم.

 2. عزیزان سلام. این سهمها برای خیلی وقت پیش هستند. لطفا به تحلیل سهمهای معرفی شده جدیدتر مثل ا س پ تکشا تکمبا داسوه خعتبار خگستر سهرمز کسرام و کسعدی و… که جدیدتر هستند و مربوط به چند ماه پیش تا اکنون هستند بپردازید چون بیشتر اینها هنوز به قیمت گفته شده نرسیده و منتظر تحلیل شما برای ورود یا خروج هستیم.

  • فعلا بورس پر ریسک است.برای ورود معمولا هر وقت که بازار مناسب خرید است سیگنال می دهیم الان بازار را کمی پر ریسم می بینیم و تحلیل سهم ها با درصد خطای بالایی همراه است.نمی خواهیم سرمایه کاربر را به خطر بیندازیم.کمی صبر کنید طوفان بازار بخوابد با ریسک کمتر خرید خواهیم داشت.در این بین نیز سعی می شود که سهام کم ریسک معرفی کنیم مثل معرفی های انتهای هفته گذشته.

نطر گذاشتن