بررسی دقیق نماد اخابر

316
telegram nokhbegan-start
بررسی دقیق نماد اخابرReviewed by فرشاد شبانکاره on Feb 18Rating:

 

این بازار کاهشی کمک کرده تا قیمت خیلی از نماد ها به کف کانال خود برگردد..


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

 

در این میان سهم پرطرفدار اخابر از این کاهش در امان نبوده و بعد از افت شدید دوباره به محدوده 300 تومان برگشت..اما این افت در نگاه کلی تکرار حرکت گذشته بوده و کمک کرده تا قیمت به محدوده مناسب برای رشد دوباره قرار بگیرد..همانطور که در شکل مشاهده میکنید قیمت به کف کانال واکنش مناسبی داده و این محدوده ی حمایتی را تایید میکند..

از لحاظ زمانی ، زمان لازم برای افت سهم کامل شده و انتظار داریم سهم شروع به رشد کند..البته اگر بازار به قدرت سابق خود برگردد..در این حرکت هدف اولیه 430 تومن میباشد که در بازه 3 ماهه انتظار رسیدن به آن را داریم..البته در کوتاه مدت مرز 350 برای سهم میتواند مقاومتی ایجاد کند ولی در کل اگر سهم شروع خوبی داشته باشد تا هدف  نهایی  470 تومن هم میتواند رشد داشته باشد..به حرکت اندیکاتور مک دی هم توجه داشته باشید..

برا ی این سهم حد ضرر 280 را قرار دادیم ..

اخابر1

 

bashgah-banner nokhbegan-start

4 نظرها

 1. سلام وخداقوت..
  ببخشیدآقای شبانکاره نموداری که رسم کردین بانرم افزار آمی بروکره؟راستش من هرکارمیکنم به این صورت درنمیاد. شیب روندنمودارشما خیلی ملایم درصورتی تونرم افزارخیلی شیب تندی دارم. اگه لطف کنین بفرماییدکه چطوری این شیب رودرآوردین ممنون میشم. باتشکر

 2. با سلام

  با بررسی نمودار روزانه ، خط مقاومت معتبر افقی در محدوده 325 تومان دیده می شود . نمودار حداقل 8 بار نسبت به این خط واکنش داده است .
  نظر شما استاد محترم چیست ؟
  آیا این مقاومت از نظر شما معتبر نیست ؟

  ممنون بابت راهنماییتون

نطر گذاشتن