بررسی روند حرکتی ستران

271
telegram nokhbegan-start
بررسی روند حرکتی سترانReviewed by عليرضا حاجيان on Jun 30Rating:

در بررسی این سهم شاهد مقاومتی در مرز 560 تومان هستیم.باتوجه به روند صعودی و روند افزایشی اسیلاتور CCI در محدوده 100 انتظار شکسته شدن این مقاومت برای هدف 600 تومان وجود دارد.چنانچه نتواند از این محدوده عبور کند تا مرز 480 تومان افت خواهد داشت.این شرکت باتوجه به افزایش قیمت تولیدات سیمان خود به میزان 23.8% و تعدیل مثبت حدود 33 درصدی و همچنین افزایش مقدار فروش میتواند در کوتاه مدت و میان مدت رشد خوبی داشته باشد.

 


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

ستران

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیوپست و رسیدن به مرز مقاومتی
نوشته بعدیپتروشیمی خلیج فارس …
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

2 نظرها

نطر گذاشتن