بررسی روند حرکتی ولیز

252
telegram nokhbegan-start
بررسی روند حرکتی ولیزReviewed by عليرضا حاجيان on Jun 17Rating:

در بررسی این سهم شاهد رسیدن به مرز مقاومتی خود در 180 تومان میباشد.همزمان با این سطح میتوان الگوی بازگشتی AB=CD را در محدوده ی 145 تا 180 تومان شاهد بود.انتظار افزایش عرضه در این محدوده ورود دارد.در صورت ورود سهم به فاز اصلاحی هدف افت سهم مرز 160 تومان میباشد.هدفمیان مدت سهم مرز 200 تومان میباشد.

برای این شرکت با توجه به P/E مناسب و افزایش سود سهام های زیرمجموعه ی خود رشد خوبی را در میان مدت میتوان انتظار داشت.


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

 

ولیز-2 تصویر

bashgah-banner
نوشته قبلیرتاپ و سطحی مهم
نوشته بعدیتبریک نماد شلعاب
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن