بررسی روند حرکتی کهمدا

233
telegram nokhbegan-start
بررسی روند حرکتی کهمداReviewed by عليرضا حاجيان on Jun 16Rating:

در بررسی این سهم شاهد نوسانات شدیدی از مرز 300 تومان هستیم.سسهم هم اکنون در مرز 340 تومان به مقاومت خفیف خود برخورد کرده است.درصورتی که سهم بتواند از آن عبور نماید هدف بعدی 378 تومان میباشد.حمایت قوی سهم مرز 310 تومان است که در صورت بازگشت از مرز 340 تومان به آن خواهد رسید.سهم از نظر بنیادی وضعیت مطلوبی دارد وباتوجه به تعدیلات پی در پی در گزارش های خود انتظار روند رو به رشد برای 3 ماهه ابتدای سال 92 هستیم.مقدار تولید شرکت تقریبا نسبت به مشابه سال گذشته با رشد 60 درصدی روبه رو شده که باتوجه به افزایش قیمت تولیدات میتوان رشد خوبی را برای این شرکت تا انتهای سال 92 شاهد بود.

 


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

کهمدا

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیسکرد و رسیدن به یک نقطه ی مهم
نوشته بعدینگاهی به بازار
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

5 نظرها

نطر گذاشتن