بررسی روند صعودی دتماد

297
telegram nokhbegan-start
بررسی روند صعودی دتمادReviewed by عليرضا حاجيان on Jul 3Rating:

برای این سهم شاهد عبور قوی از مرز مقاومتی 1840 تومان هستیم.باتوجه به قدرت گیری صعودی سهم تارگت اولیه را مرز PRZ 2160 و 2200 تومان میباشد.سهم از نظر بنیادی بسیار خوب و انتظار است برای دوره 3 ماهه ابتدای سال 92 تعدیل خوبی را به بازار منعکس کند.هدف صعودی بعدی سهم در بازه 2 الی 3 ماهه مرز 2600-2700 تومان میباشد که ورود به سهم با آن دید مناسب است.حمایت 1840 حمایت قوی است که از افت بیشتر سهم جلوگیری خواهد کرد.

 


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

دتماد تصویر

bashgah-banner
نوشته قبلیوسینا و در حال عبور از یک سطح
نوشته بعدیبر بام بازار چهارشنبه 12 تیر ماه…
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

2 نظرها

نطر گذاشتن