بررسی سبد حرفه ای

217
telegram nokhbegan-start
بررسی سبد حرفه ای Reviewed by سعید مشکانی on Jan 28Rating:
با سلام به کاربران عزیز تحلیلها
 
تحرکاتی در بازارها اتفاق افتاده که در این پست به بررسی آنها خواهیم پرداخت.

  • همانطور که در تحلیلهای 20 روز گذشته ذکر کردیم انتظار تحرکاتی در بازارهای طلا و مسکن وجود داشت که تاثیر منفی بر روی شاخص خواهد داشت.دیروز دلار در پایان روز به 3652 تومان رسید.به تبع طلا نیز نوسانات مثبتی را لمس کرد.نکته جالب رشد بیشتر ربع سکه نسبت به تمام و نیم سکه می باشد که حاکی از هجوم سرمایه های خرد به بازار است.فعالان علت تحرکات دلار را تحریم های جدید عنوان می کنند.با توجه به این موارد احتمال تشدید روند نزولی در بورس و خروج سرمایه ها به سمت بازار های موازی طلا و ارز می رود.

باید توجه داشت در چنین مواقعی سهم های معروف به بتا منفی می توانند برای سرمایه گذاری مد نظر باشند.از سهم های بتا منفی می توان به گروه قندی اشاره کرد.همچنین در شرایط افت شاخص سهم های شاخص ساز مانند فولاد وغدیر پارسان و … از ریسک بیشتری برخوردار اند.
 
در مورد سهم های معرفی شده در سبد حرفه ای نیز رخدادهایی داشته ایم.

  • در نماد قشیر که در 1120 تومان معرفی شد در حال حاضر با قیمت 1315 در حال معامله است.مقاومت 1400 تومان مهم ارزیابی می گردد.در صورت وقوع رخدادی جدید در سبد حرفه ای به آن خواهیم پرداخت.

 

  • قلرست دیگر سهم قندی معرفی شده است که در 3700 تومان معرفی شد و آخرین قیمت آن 41349 تومان می باشد.این سهم فعلا متوقف است.4180و 4420 تومان مقاومت های مهمی می باشند.

خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

 

  • زمگسا نیز که در روزهای قبل معرفی شده بود امروز در حال نوسان مثبت است.هر چند احتمال رشد تا 2480 و 2550 وجود دارد منتها به دلیل نفوذ به 2380 تومان رشد امروز حالت حرکت برگشتی به الگو برای تائید روند نزولی را دارد که به نظر خروج از این سهم و سبک کردن سبدتان بهتر است.
شاد و خرسند باشید

 

 

 

 

bashgah-banner nokhbegan-start

3 نظرها

نطر گذاشتن