بررسی شاخص برخی از گروه ها

637
telegram nokhbegan-start
بررسی شاخص برخی از گروه هاReviewed by محمد حبیبی on Aug 30Rating:

امروز به بررسی شاخص برخی از گروه ها پرداختیم تا بتوانیم با شناسایی شرایط آنها موقعیت های معاملاتی جذابی را برای خود فراهم آوریم.
در یک بررسی کلی دریافتیم که در نمودار شاخص گروه کانه فلزی


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

برای مشاهده ادامه مطلب باید عضو حرفه ای باشید.

عضویت حرفه ای


روند درون یک مثلث در حال حرکت است و با رسیدن به ضلع پایینی مثلث و برخورد با سطوح حمایتی فیبوناچی و وجود واگرایی بخصوص در اندیکاتور MACD انتظار برگشت از این ناحیه و رشد و حرکت بسمت محدوده ضلع بالایی مثلث را داریم. که این امر نوید شرایط معاملاتی خوب برای روزهای آتی شرکت های این گروه را میدهد.13-کانه فلزی6Daily

 

در گروه سایر معادن نیز شاهد حرکت روند در میان کانال مشخص شده هستیم که با رسیدن به محدوده خط روند صعودی بلند مدت خود حرکت بسمت سقف کانال در قالب یک الگوی مثلث  انجام شده و روند با توجه به  رسیدن به محدوده ضلع بالایی مثلث و سقف کانال و برخورد با خط روند نزولی میانی امکان اصلاح و حرکت بسمت ضلع پایینی مثلث که در آن ناحیه حمایت خط روند معتبر خود را نیز دارد؛وجود خواهد داشت.
پس با تحت نظر داشتن وضعیت نموداری شاخص این گروه میتوان مترصد بازگشت از ناحیه کف مثلث ؛با هدف شکست ضلع بالایی مثلث؛ بود که در این صورت شرایط ایده آلی برای معامله در شرکت های این گروه خواهد بود.

 

14-سایر معادن6Daily

 

در گروه سیمان که افت شدیدی را در ماه های اخیر شاهد بوده است ؛ روند با حرکت در یک چنگال نزولی به محوده سطح پایینی چنگال رسیده که در این ناحیه با سطوح حمایتی مشخص شده برخورد داشته و با توجه به وضعیت اکثر اندیکاتورها انتظار برگشت از این سطح و رشد شاخص سیمان را داریم.
53-سیمان6Daily3

 

در گروه چند رشته ای صنعتی نیز با رسیدن روند به خط روند بلند مدت خود و با توجه به شرایط اندیکاتورها میتوان انتظار شکسته شدن خط روند نزولی را داشت که در این صورت شرکت های این گروه گزینه مناسبی خواهند بود.39-چند رشته ای ص6Daily

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن