بررسی صنعت کنسانتره ایران | بخش سوم

210
telegram nokhbegan-start
بررسی صنعت کنسانتره ایران | بخش سومReviewed by احمد لحیم گرزاده on Sep 29Rating:

بررسی صنعت کنسانتره ایران | بخش سوم

وضعیت سنگ آهن جهانی

چین با تولید یک میلیارد و 230میلیون تن با اختلاف زیاد نسبت به سایر کشورها عنوان بزرگترین تولید کننده سنگ آهن جهان را در اختیار دارد.استرالیا با تولید 530 میلیون تن و برزیل با تولید 398 میلیون تن رده های دوم و سوم را در این زمینه به خود اختصاص دادند.

همانطوریکه در جدول زیر دیده می شود ذخیره سنگ آهن دنیا با توجه به مصرف جهانی سنگ آهن در سال 2013 جهان برای حدود 150 سال دیگر جهت تولید فولاد، با مشکل کمبود سنگ آهن از نظر کمی مواجه نخواهدشد.کیفیت سنگ آهن معادن مختلف دنیا متفاوت است. در جدول شماره زیر ذخیره سنگ آهن و میانگین عیار آهن موجود در سنگ آهن ایران و بعضی از کشورها آورده شده است.بزرگترین ذخایر آهن در کشورهای استرالیا،برزیل،روسیه،چین و اوکراین قرار دارد.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

Zakhayer Sang Ahan

Darsadi

منبع: تامین سرمایه نوین

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن