بررسی صنعت کنسانتره در ایران | بخش نهم

81
telegram nokhbegan-start
بررسی صنعت کنسانتره در ایران | بخش نهمReviewed by احمد لحیم گرزاده on Oct 6Rating:

بررسی صنعت کنسانتره در ایران | بخش نهم

شرکت صنعتی و معدنی توسعه ملی

شرکت صنعتی و معدنی توسعه ملی به عنوان متولی و مجری طرح زنجیره فولاد درصدد فراهم آوردن بستر مناسب جهت سازماندهی و هدایت و اجرای طرحهای مورد نظر با تولید گندله و کنسانتره  هر یک با ظرفیت 2.5میلیون تن سالیانه می­ باشد.

100 درصد مالکیت سهام شرکت مزبور متعلق به شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی می­باشد و در ابتدای تاسیس شرکت سه پروژه شامل تربت حیدریه ، تربت جام و سنگان جهت انجام تعریف شد که در حال حاضر با توجه به تفاهم نامه جدید، تربت حیدریه و تربت جام، صرفا ًبا حداقل کارکنان نگهداری می ­گردد و پروژه سنگان در حال عملیاتی شدن می باشد .دراواخرسال 1392 قراردادهای مربوط به راه اندازی پروژه منعقد شده و انتظار می رود تا سال 97 به بهره برداری رسیده و در سال 1400به ظرفیت کامل تولید برسد.

مشخصات پروژه سنگان مربوط به شرکت صنعتی ومعدنی توسعه ملی


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

1

منبع: تامین سرمایه نوین

منتشر شده در بخش تحلیل کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری برتر بازار بورس سایت تحلیلها

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن