بررسی هدف های صعودی مرقام

294
telegram nokhbegan-start
بررسی هدف های صعودی مرقامReviewed by عليرضا حاجيان on Jul 2Rating:

برای این سهم شاهد جهت گیری صعودی خوب و ورود سهامداران کوتاه مدت در مرز 290 تومان هستیم.باتوجه به ورود سهم به موج پنجم الیوت خود دو تارگت برای سهم در نظرداریم.یکی در مرز 320 تومان است و تارگت بعدی در مرز 350 تومان میباشد.هدف اول ریسک کمی دارد و انتظار است به زودی به آن برسد.هدف دوم با ریسک محدوده 10 درصد میباشد که درصورت عبور از 320 به هدف 350 خواهد رسید.این شرکت باتوجه به افزایش مبلغ فروش تولیدات خود از جمله خودپرداز ای تی ام با رشد حدود 22 درصدی همراه شده که در میان مدت و بازه ی 3 ماهه میتواند رشد خوبی را نصیب سهام این شرکت نماید.

 


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

مرقام

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیدیران و یک نقطه ی مهم
نوشته بعدینماد تحت نظر ث…
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن