بررسی وضعیت بازار پیش رو شاخص و چند نماد مناسب بازار

317
telegram nokhbegan-start
بررسی وضعیت بازار پیش رو شاخص و چند نماد مناسب بازارReviewed by علی صابریان on Jan 30Rating:

سلام به کاربران عزیز حرفه ای تحلیلها

امیدوارم حال شما خوب باشد


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

جلسه امروز در شرکت را با شما عزیزان در میان می گذاریم. در این جلسه علاوه برخودم  آقای علی مرادی نویسنده سایت رادیو سهام و آقای فرشاد شبانکاره  و چندی از تحلیلگران دیگر بازار دعوت بودند . در این جلسه به بررسی روند شاخص پرداختیم و سپس در مورد سهم های مناسب احتمالی بازار صحبت کردیم و چند سهم را در نظر گرفتیم.

اگر یادتان باشد در هفته گذشته از حمایت  حوالی ۸۱۵۰۰ شاخص صحبت کردیم که شاخص در روز آخر منفی و هیجانی خود به این محدوده (۸۱۰۰۰) رسید و سپس حمایت صورت گرفت و وارد روند صعودی خود شد . مقاومت احتمالی شاخص در حوالی 83660 است و احتمال می دهیم شاخص نوسانی و روبه مثبت در روز های آینده معامله گردد . تا اول هفته آینده که مجددا بررسی خود را نسبت به شاخص با شما عزیزان در میان می گذاریم

در مورد ذوب صحبت کرده بودیم این سهم نیز در محدوده ۴۰۰ تومان حمایت شد . انتظار داشتیم این حمایت در محدوده ۴۱۰  حمایت شود که به دلیل هیجان زدگی در فروش در روز های آخر این حمایت کمی دیرتر ولی به سرعت در ۴۰۰ تومان صورت گرفت و شرایط گفته شده قبل برای سهم صادق است . البته سهم ریسک هایی نیز دارد ولی شرایط گفته شده قبل صادق است . اخبار و شایعاتی پیرامون سهم است که اگر تایید شود شرایط سهم را خیلی خوب می کند .

اما سهم جالب دیگری که روی قیمت مناسبی در حال نوسان است سهم تاپیکو است . این سهم طبق شنیده ها از افراد و حسابرسان خبره حدود ۱۰۰۰ تومان ارزش ذاتی سهم است . از منظر تکنیکال نیز سهم شرایط بسیار خوبی دارد . در ضمن از اخبار و شایعات شنیده شده بسیاری از مدیران شرکت های بورسی و کارگزاری ها سهامدار این سهم می باشند .  خوب این سهم را می توان خرید و به عنوان سهمی بنیادی و مطمئن در بلند مدت ( کمتر از یک سال ) سهامدار سهم بود .

دوستانی که در کلاس تحلیل تکنیکال من شرکت کرده اند سهم وپاسار را تحت نظر داشته باشند . سهم دو سناریو دارد اگر سروشانه سهم شکست بخورد جز حالت هایی می شود که در کلاس در مورد آن صحبت کردیم . فعلا سهم را نگاه می کنیم تا ببینیم چه اتفاقی برای این شبه سروشانه رخ می دهد.

طبق نظر سنجی که آخرین بار از  اعضای عزیز سایت انجام دادیم پراکندگی در معرفی سهم برایشان اذیت کننده بود

ما از این پس سعی می کنیم که تعداد محدودی سهم خوب را همراهی می کنیم و  اخبار و تحلیلها و شایعات این سهم ها را همراه شما عزیزان دنبال می کنیم .  

شما نیز اگر صاحب نظر هستید  می توانید در جلسات آخر هفته شرکت ما حضور داشته باشید

شاد باشید

bashgah-banner
نوشته قبلیگزارش کدال به زبان تحلیلها
نوشته بعدیبر بام بازار شنبه 12 بهمن ماه…
  تحلیلگر و محقق بازار سرمایه ،   گوینده "روانشناسی بازار" رادیو سهام ،   مدرس دوره های "تحلیل تکنیکال کاربردی" در شرکت ها و سازمان های مختلف دولتی و غیر دولتی ،   سازنده دوره پرطرف دار "10 شاه کلید بزرگان بورس" در رادیو سهام ،   ""ادعایی مبنی بر بی رقیب بودن و خدایی در تکنیکال ندارم اما چندین سال است با تحلیل تکنیکال بورس ایران زندگی کرده ام و آن را خوب می شناسم""  

4 نظرها

نطر گذاشتن