بررسی وضعیت جاری خدمات انفورماتیک(رانفور)

238
telegram nokhbegan-start
بررسی وضعیت جاری خدمات انفورماتیک(رانفور)Reviewed by فرزاد عباس زاده on Mar 15Rating:

 
 
 

خب نگاهی می اندازیم به گزارش اخیر شرکت خدمات انفورماتیک…


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

در این پیش بینی آمده که شرکت با مالیات زیادی در سال جدید روبرو خواهد شد که این امر منجر به کاهش 70 تومانی EPS گشته که این امر از همان مالیات کلید خورده و سود را با کاهش 22% روبرو کرده.

دوما ذکر شده که یکی از دلایل رشد شرکت در سال پیش فروختن شرکت سرمایه گذاری ایران بوده و این مورد در 92 لحاظ نشده بنابراین این مورد هم کاهنده ی EPS شده  کمااینکه شاهد پیش بینی منفی نسبت به سودآوری سایر اعضای پرتفوی شرکت نیز هستیم.

در کل این گروه گروهی بوده که متصل به شبکه ی بانکی و نقل و انتقالات است که برای رشد به دو چیز نیاز دارند:

1-رشد مراودات الکترونیکی بانکها و بروز این مورد در صورت های مالی.

2-رشد نرخ این مبادلات.

و آخر هم تکنیک این سهم تبعیت خاصی از سطوح بازگشتی (Fibonacci retracement) دارد که به وضوع مشخص شده.

اظهار نظر در خصوص این سهم را به دلیل جذابیت زمانی اخیر را سناریو بندی میکنیم:

سناریو ی اول : عکس العمل خوب به محدوده ی 1340 به دلایل :همپوشانی Fibo Ret 50% و خطوط روند هفتگی در قالب Pullback که قوی عمل میکند،رسیدن RSI به اشباع فروش،به نظر میرسد شکست و Pullback صحیح اتفاق افتاده.

نتیجه : تثبیت 1520  منجر به ملاقات مقاومت 1540 تا 1570 خواهد شد.عبور از محدوده در تایم های بالا، بالای 2000 را انتظار میکشد.

سناریو دوم : اندیکاتور ها حتی در تایم بالا هیجان خاصی از قیمت نشان نمیدهند و صرفا متناسب با قوانین از پیش تعیین شده از حمایت های خود برخاسته و هنوز تاییدی بر صعود نمی دهند.

نتیجه : لذا افت منجر به رسیدن به 1200 و 1000 خواهد شد.

 

 
 
 
 
 
 

 
 
 

پیروز باشید…

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیبانک صادرات و عرضه های مهم پایان سال آن
نوشته بعدیحمایتی از دی
فارغ التحصیل دانشگاه تخصصی علوم اقتصادی,کارشناس مدیریت مالی،تحلیلگر تکنیکی بازار سرمایه ،کارگزار بورس اوراق بهادار و پرتفوی گردان حقوقی و حقیقی. % امید است بتوانم با همیاری و همفکری فعال و شناخت رفتار بازار،گامی موثر در ارتقائ شخصیت معاملاتی و رشد سرمایه ی افراد بردارم %

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن