بررسی وضعیت جاری پتروشیمی زاگرس

199
telegram nokhbegan-start
بررسی وضعیت جاری پتروشیمی زاگرسReviewed by فرزاد عباس زاده on Mar 14Rating:

 
 
 
 

عزیزان سایت سلام


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

امیدوارم حالتان خوب باشد

در خصوص زاگرس تقاضا شده بود.اخیرا شاهد بحث بالا رفتن نرخ خوراک در پتروشیمی ها هستیم و پیش بینی بهای تمام شده ی زاگرس نیز حکایت ز تاثیر پذیری بالای این شرکت از این موضوع دارد لذا منجر به کاهش میزان سود هر سهم گردیده.

از طرفی بدهی های شرکت به بانک تجارت تسویه شده اما همچنان شاهدیم که نرخ حمل محصولات نیز منجر به بروز عامل منفی شده.با تمام این تفاسیر زاگرس میتواند تمام این وقایع را با صادرات اش جبران کند که اخیرا هم شاهدیم گویا از طرف سازمان موانع صادرات در حال حل و فصل می باشد که امر مهمی در افزایش سود خالص و عملیاتی سهم است.

از این طرف چارت را در نظر داریم که در آن تشکیل یک الگوی کلاسیک بارز بوده و قیمت توانسته این الگو را رو به بالا بشکند و سیگنال مثبتی تلقی شده که اندیکاتور ها نیز بر این امر تاکید دارند.

به عنوان هدف اول نقطه ای را برایتان مشخص نموده ایم بنابراین اگر قیمت بتواند خود را در 2150 تثبیت کند حوالی 2600 را برایش آرزومندیم…

 
 
تصویر 
bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن