بررسی وضعیت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی(وصندوق)

215
telegram nokhbegan-start
بررسی وضعیت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی(وصندوق)Reviewed by فرزاد عباس زاده on Mar 15Rating:

 
 
 

خب عزیزان با مراجعه به گزارشی که وصندوق داده ذکر این نکات حائز اهمیت است:


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

1-شرکت در سال جدید از فروش سرمایه گذاری ها سود شناسایی کرده که مربوط به شرانل بوده و قرار است شپاس نیز به فروش رود که تاثیری خوبی بر سود آن خواهد داشت.

2-هزینه های مالی کاهش یافته.

3-EPS 38% رشد داشته.

در حوزه ی بنیادی این شرکت به دلیل سرمایه گذار بودن وجود آن،تاثیر مهمی از زیر مجموعه ها علی الخصوص کانی های فلزی و شیمیایی می برد.لذا عملکرد زیرمجموعه ها نیز باید در تصمیم گیری ها لحاظ شود.

در حوزه ی تکنیکال میبینیم که سهم در روند صعودی 7 ماهه در حال نوسان است.هفت بار برخورد به کف کانال و شش بار به سقف را داشتیم.ازنظر تقابل خریدار و فروشنده هر دو را پر قدرت میبینیم.در شروع حرکت صعودی ،خریدار با صف خرید به سهم هجوم برده و در شروع استراحت فروشنده منجر به صف فروش نیز شده است.این سهم در این مدت از یک روند 45 درجه نیز بهرمند بوده که تعادلی بودنش را نشان می دهد.

در بخش اندیکاتور با مشکلی مواجه ایم که دو سال طول کشیده و آن چیزی نیست جز واگرایی منفی و مقاومت دو ساله که قیمت هنوز موفق به شکستن آن نشده است.رشد اخیر سهم را در حال حاضر به دلیل همپوشانی بین Fibo Ret 38% و کف کانال صعودی و واگرایی در MACD و تبدیل سطح مقاومت  میبینیم که برگشت آن را قوی تر کرده است.

در حال حاضر 345 و 360 را از مقاومت های محتمل میبینیم.گذر از محدوده ی یاد شده 415 را تداعی خواهد کرد.

در غیر این صورت 288 اولین حمایت و 250 بعدی آن است.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

پاینده باشید…

 

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیحمایتی از دی
نوشته بعدیخبرهایی از شازند به نقل از معاون وزیر نفت
فارغ التحصیل دانشگاه تخصصی علوم اقتصادی,کارشناس مدیریت مالی،تحلیلگر تکنیکی بازار سرمایه ،کارگزار بورس اوراق بهادار و پرتفوی گردان حقوقی و حقیقی. % امید است بتوانم با همیاری و همفکری فعال و شناخت رفتار بازار،گامی موثر در ارتقائ شخصیت معاملاتی و رشد سرمایه ی افراد بردارم %

1 نظر

نطر گذاشتن