بررسی وضعیت سیمانی ها

148
telegram nokhbegan-start
بررسی وضعیت سیمانی هاReviewed by منوچهر عطائی on May 21Rating:

در بازار امروز نیز به مشابه چند روز گذشته سیمانی ها به مدد افزایش نرخ 14 تا 21/5 درصدیی که گرفته اند همچنان بر مدار صعود قرار گرفتند و رفته رفته از قدرت صعودشان کاسته میشود و تاثیر گذاری این افزایش نرخ در شرکت های مختلف سیمانی با توجه به قیمت تمام شده و هزینه استهلاک متفاوت میباشد که در برخی از سیمانی ها موجب افزایش حاشیه سود و در برخی دیگر موجب کاهش زیان میشود.

درشرایطی برخی از شرکت های فعال در صنعت سیمان جهت توسعه کارخانجات خود کماکان با بازدپرداخت بدهی های ارزی خود درگیر می باشند که لازم است دولت جهت حمایت از صنعت مذکور وجلوگیری از متضرر شدن صنعت ،طبق توافق قبلی خود عمل نموده و با احتساب ارز مرجع اقدام به دریافت بدهی ارزی این شرکت ها نماید.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

و از نکات دیگر عدم وجود کشش از جانب مصرف کنندگان عمده سبب شده تا عرضه این محصول در بورس کالا چندان موفق نباشد.

 

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیجدول حرفه ای تحلیلها
نوشته بعدینکاتی چند از مجمع شاراک
حسابرس و تحلیلگر بنیادی هستم ، گواهی نامه های حرفه ای مرتبط را دارا میباشم ، علاقه فوق العاده بالایی به بررسی مهم ترین اخبار بازار سرمایه و بنیاد سهم های بازار دارم ، نظرات خود را در بخش بررسی مهمترین اخبار بازار سرمایه در سایت تحلیلها با دیگر کاربران به اشتراک می گذارم .

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن