بررسی چند سهم برتر

308
telegram nokhbegan-start
بررسی چند سهم برترReviewed by منوچهر عطائی on Jul 3Rating:

در بازار امروز اکثر گروه ها و نمادها با تقاضای خوبی مواجه شده اند و شاخص تا حدود ساعت 10 رشد 524 واحدی را تجربه کرده است.
در گروه دارویی ها با تقویت حذف نرخ ارز مرجع و بدنبال ان افزایش نرخ محصولات دارویی با تقاضای گسترده خریداران مواجه شده است و در این بین دسبحا با دارا بودن پرتفوی مناسب و دارویی خود از گزینه های مناسب برای رشد بیشتر میباشد، ونیز نماد دجابر که با توجه به احتمال برابری نرخ دلار واردات مواد اولیه و نرخ دلا اتاق مبادلات، میتواند موجب افزایش نرخ محصولات دجابر در حدود 45 درصد شود.
در گروه ماشین الات و تجهیزات برقی که از سبز پوشان هستند میتوان به بترانس و پتانسیل ها رشد خوبش اشاره کرد، این شرکت که بدلیل وجود مشکل در حمل ونقل در سه ماهه اول امسال بدلیل ترافیک و ممنوعیت تردد ماشین های سنگین نتوانسته است عملکرد خوبی داشته باشد مدیرمالی شرکت اعلام کرده است که این موضوع در دوره های بعد جبران خواهد شد ضمن اینکه باید منتظر فروش زمین ری بعد از انتقال به پرند بود.
در گروه کاشی ها نیز با توجه به افزایش هزینه های این گروه بعد از هدفمندی یارانه ها و افزایش تنها 30 درصد نرخ محصولات انتظار میرود به مرور زمان و بصورت پله ای تا 60 درصد افزایش نرخ بگیرند و 10 درصد ان احتمالا بزودی اعمال خواهد شد،
پالایشگاه نفت لاوان در گزارش خود بر اساس عملکرد 12 ماهه با تعدیل مثبت 53 درصدی مواجه شد، براساس شایعات و احتمالات بازار این تعدیل برای سال 92 در مرز 400درصد میباشد.

bashgah-banner
نوشته قبلیپالایش نفت لاوان و بررسی سهم …
نوشته بعدیوسینا و در حال عبور از یک سطح
حسابرس و تحلیلگر بنیادی هستم ، گواهی نامه های حرفه ای مرتبط را دارا میباشم ، علاقه فوق العاده بالایی به بررسی مهم ترین اخبار بازار سرمایه و بنیاد سهم های بازار دارم ، نظرات خود را در بخش بررسی مهمترین اخبار بازار سرمایه در سایت تحلیلها با دیگر کاربران به اشتراک می گذارم .

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن