بررسی چند سهم

208
telegram nokhbegan-start
بررسی چند سهمReviewed by Sara_595 on Sep 18Rating:

بیمه دی:بیمه دی در 240 تومان با خط روند نزولی میان مدت خود و در  246 تومان با مهمترین سطح مقاومت کوتاه مدت خود برخورد می کند. با توجه به شکست مقاومت متناظر در اندیکاتور این احتمال زیاد است که بتواند بر این دو مقاومت غلبه کرده و در کوتاه مدت تا 266 تومان رشد کند. بهتر است تا شکست خط روند نزولی و تثبیت بالاتر از آن صبر کرده،در صورت شکست به هنگام پول بک و قرار دادن حد ضرر خرید کنید.

بانک تجارت:بانک تجارت در 123 تومان با فیبو 161.8 % اکسپنشن موج قبل و در 117 تومان با کف کانال نزولی برخورد می کند. احتمال نوسان مثبت روی 123 تومان و نیز برگشت روند در کف کانال زیاد است.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

وبانک:سرمایه گذاری گروه توسعه ملی در 264 تومان با ضلع  پایینی چنگال اندرو برخورد کرده است.در این نماد واگرایی مثبت نیز دیده می شود،بنابراین خرید روی این حمایت با حد ضرر 250 تومان می تواند سود آور باشد.همچنین اولین مقاومت سهم  274 تومان است.

 

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن