بر بام بازار دوشنبه 10 تیر ماه…

372
telegram nokhbegan-start
بر بام بازار دوشنبه 10 تیر ماه...Reviewed by فرزاد عباس زاده on Jul 1Rating:

 

 


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

احوال شـاخص

سلام و عرض ادب به تمامی دوستان عزیز؛

امیدواریم در این روزهای سبز شاخص شما هم سبز باشید و سبز بمانید چون انتظار برای شروع نوسانگیری ها در حال بالا رفتن است و این قضیه مطمئنا یه نفع بازار خواهد بود.امروز بازار بیش از 900 واحد رشد را پیشه کرد و به عدد 52244 رسیده است.انتظار چرخش بازار تا 5 جولای در حال شکل گیری است.امروز گروه های صنعت سرمایه گذاری بهترین وضعیت را داشتند.

ارزش معاملات   3206.7 میلیارد ریال

حجم معاملات      1.046    میلیارد عدد

 

 $$$                 3370

برویم به سراغ صنایع امروز:

  *خودرویی ها

گروه خودرو آنطور که می گویند در حال پوشش زیان شان هستند.لذا فعلا در حال رد کردن مقاومت ها و شکست روند های نزولی می باشند.در زمان استراحتشان ورود مناسب می باشد.

 

*گروه سیمان ،آهک و گچ

این گروه علنا خبری دریافت کردند مبنی بر حل شدن مشکلات صادراتشان.هنوز هم جای رشد دارند و در این بین سشرق شاید از برترین ها باشد.

*گروه قند و نبات

در خصوص گروه اظهارات خوب بالا رفته به طوری که تحلیلی که در صبح امروز گذاشتم از نمونه هایی است که حال این گروه را مساعد می کند.لازم به ذکر است که هنوز گواه تایید شده نداریم.

*گروه بانکـی ،

امروز سینا و پاسارگاد بازگشایی شدند و تاثیر خوبی هم در شاخص گذاشتند.روند بانکها در حال مثبت تر شدن است چرا که این ها منتظر تصمیمات سرنوشت سازشان هستند.

*در گروه پتروشیمی

گروه پتروشیمی فعلا صدقه سر دلار و این که خبر های بد در خصوص نهاده شان کمرنگ شده است در حال مقاومت گشایی اند.شکربن از سهم هایی که با کف دوقلو فردا را کمی آرام تر و در صورت تایید خریداران که اندیکاتور نیز متوجه آن شده است تا اهداف بالاتری نیز جا دارد.پیشنهاد میکنم حواستان به شپدیس نیز باشد…

* فلزات شامل (سنگ آهنی،روی ،کانی های فلزی و فلزات اساسی)،

فلزات کم و بیش مثبت ارزیابی شدند.فعلا نگاهها به سمت گروه های دیگر است.اما این گروه هم از بابت گزارش های اعضا رشد خوبی داشتند.در خصوص فملی نگاهها مثبت است.فولاد به 533 رسیده و خسته شده است.

*در خصوص پالایشگاهی ها

اما این گروه با خوشحالی به استقبال شبندر یا شاید شاوان می رود و سبزتر می شود.اظهاراتی در خصوص شبریز شده است که قرار است خوش رنگ تر شود…

اما شنیده ها حاکی از آن است که فاذر خریداران قوی پیدا کرده است که یکی از بانکها نیز اقدام کرده . از آن طرف در نماد وسپه پشتیبانی و حمایت از طرف حقیقی و حقوقی نیز ایجاد شده است.

اطلاعات تکمیلی تا پایان روز یا ابتدای روز بعد درج خواهد شد

bashgah-banner nokhbegan-start

5 نظرها

نطر گذاشتن