بر بام بازار دوشنبه 22 مهر ماه…

276
telegram nokhbegan-start
بر بام بازار دوشنبه 22 مهر ماه...Reviewed by فرزاد عباس زاده on Oct 14Rating:

 

 


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

احوال شـاخص

سلام و عرض ادب خدمت دوستان و عزیزان فعال در بازار؛

روز سوم بازار نیز به هر صورتی بود مثبت شد.شاهد بودیم قصد بسیاری این بود که نظم مثبت بازار  را به هم بریزند.اما بزرگان بازار همچنان این وضعیت را یدک خواهند کشید.

دوستان در نظر داشته باشید که در این منفی ها بسیاری از سهم ها هستند که به نقطه ی مناسبی رسیده اند لذا پیشنهاد دارم به طور پلکانی وارد سهامی که در کف روند صعودی خود هستند شده و صبور باشند.البته پیشنهاد دارم کمی هم نقد باشید و از سهم های بزرگ هم کمی اجتناب کنید.

امروز خبری که فراخور مطلب باشد نداریم و تنها می توان گفت که اکثر گروه ها هنوز جذابیت دارند.

به نظر می رسد باید منتظر شیفت بازار به سمت کاشی ها و دارویی ها باشیم.دوستان عنایت داشته باشید که گزارش دارویی ها و قندی ها احتمالا گزارش مناسبی خواهد بود که شناسایی اعضای انها منجر به کسب بازدهی خوبی خواهد بود.

نماد هایی که پتانسیل تعدیل مثبت را دارند:

فخوز-فولاد-وصندوق-کبافق-شپاکسا-غپینو-غبشهر-کهمدا-وبملت-سشرق-وپارس-شپنا-ثشرق و …

پیروز باشید…

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیرسیدن به سطوح حمایتی
نوشته بعدیاتفاقات امروز ، تصمیمات فردا …
فارغ التحصیل دانشگاه تخصصی علوم اقتصادی,کارشناس مدیریت مالی،تحلیلگر تکنیکی بازار سرمایه ،کارگزار بورس اوراق بهادار و پرتفوی گردان حقوقی و حقیقی. % امید است بتوانم با همیاری و همفکری فعال و شناخت رفتار بازار،گامی موثر در ارتقائ شخصیت معاملاتی و رشد سرمایه ی افراد بردارم %

10 نظرها

  1. از کگاز خبرهای خوبی دارم. 1-گزارش 6 ماهه عالی . 103 تومان از 106 تومان پیش بینی سود رو محقق کرد. 2 -کوره شماره دو کارخانه تهران بعد از تعمیرات به چرخه تولید برگشت 3- افتتاح سایت شمس آباد تا یکی دو هفته آینده . مطمئنا” شارپی میره بالا.

نطر گذاشتن