بر بام بازار سه شنبه 14 آبان…

261
telegram nokhbegan-start
بر بام بازار سه شنبه 14 آبان...Reviewed by فرزاد عباس زاده on Nov 5Rating:

 

 


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

احوال شـاخص

سلام و عرض ادب خدمت دوستان و عزیزان فعال در بازار؛

اگرچه قرار بود که در خیابان ها و راهپیمایی ها خبری از مرگ بر آمریکا نباشد اما خب بالاخره آتش این رژیم هنوز در دل جهان و جهانیان خاموش نشده و شاید بشود حق هم داد.اما این شعار ها بر خلاف انتظارات و با هموار سازی سخنان آقا برای بازار ما هم خیلی بد نشد.شاخص دلش خواست تا خاطرات جوانی خویش را زنده کند و 700 واحدی رشد کند.در نظر داشته باشید که فردا روز تعیین کننده ای بوده و نفوذ به 74600 اگر صورت پذیرد می تواند انگیزه ای جدید باشد برای پروازی جدید تر.

گذری بر کدال امروز:

نماد

چکیده ی گزارش

وضعیت

توضیحات

شرانل

صورت های مالی

تعدیل مثبت

تعدیل 20%

لسرما

صورت های مالی

تعدیل مثبت

تعدیل مثبت 45%

*گروه خودرو و لیزینگ

مطلب دیروز و البته پریروز هم گواه بر بازگشت خودرو از 260 بود.البته که خیلی از این نماد زیان ده انتظار بازگشت نمی رفت اما بالاخره حمایت،حمایت است.کل گروه تقریبا با مثبت شدن نماد های بزرگتر به سمت مثبت شدن و بالاخره پس از مثبت بودن بازار به طرف صف خرید هم حرکت کردند.گاها همانطور که از منفی های سهم ها نگران می شوم از مثبت های بدون تحلیل هم نگران می شوم…

دوستان خودرویی ها نوسان والسلام…

*سیمانی ها

از همین جا به عزیزان توصیه دارم نزدیک به گزارش 9 ماهه می توانیم که سرمایه گذاری خوبی را در این صنعت هم تجربه کنیم.اما فعلا که خبری از بنیاد گروه به گوش نمی رسد نمی توان سرمایه را در انها خواباند.

*گروه پالایشگاه

رسیدن شبندر به 1400 و گزارش دیروز همانا….استقبال افراد از سایر همگروهی ها نیز همانا….حتی صف شدن شاوان همانا….در نهایت کل بازار همانا….

دید ها میان مدت به این صنعت باشد.

*گروه بانک

اگر از این گروه هم بخواهیم دو نکته ی مثبت بگوییم تنها اشاره می کنیم به وضعیت زیبایی در شاخص گروه صنعت و تعدیل 20% پست بانک و البته 400% افزایش سرمایه از زبان مدیر عامل.

مدیر عامل وپست:عایدی سهم در 3 ماه باید دو برابر شود.

*گروه پتروشیمی

دیروز اشاره داشتیم که شاراک از همان هایی است که خوراک مایع دارد و تخفیف برایش در نظر گرفته شده است.امروز زیبا معامله شد.در خصوص اینها گفته بودیم که قرار است خوراک 10 سنت ای دریافت کنند.اخیرا شنیده می شود همین 10 سنت هم می تواند کمتر شود.به نظر من وپترو می تواند در منفی اش خریدنی شود…

*گروه رایانه

این گروه پیش قراول رشد بازار.این ها مثلا می خواستند از منفی بازار استفاده کرده و سرمایه جذب کنند اما در مثبت بازار گیر کردند….برای دارندگان رکیش و رتاپ آرزوی های خوبی داریم….البته نمی شود انتظار داشت این سهم ها یکسره رشد کنند.

دعوتتان می کنم به نمودار شاخص

 shakh

پیروز باشید…

bashgah-banner nokhbegan-start

3 نظرها

  1. با سلام… و ادب خوشم میاد که وقتی بازار خرابه از هیچکدوم از دوستان تحلیلگر خبری نیست… ولی تا بازار مثبت می شه همه پیداشون می شه و بلبل میشن…. واقعاً برای خودم متأسفم که یه بار دیگه گول خوردم و مشترک حرفه ای این سایت شدم.مسئولین این سایت متأسفانه هر چه میگذره بی مسئولیتیشون بیش از پیش هویدا می شه… همیشه تحلیل ها و اطلاعات رو پس از وقوع اعلام می کنن… بع قول معروف معما چو حل گشت آسان شود….

نطر گذاشتن