بر بام بازار شنبه 12 اسفند…

207
telegram nokhbegan-start
بر بام بازار شنبه 12 اسفند...Reviewed by فرزاد عباس زاده on Mar 2Rating:
 
 

احوال شـاخص

 


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

 

دوستان گرامی امروز “بر بام بازار “کمی در مقیاس کوچکتر به نظرتان خواهد رسید.از این بابت پوزش می خوام.

پدیده ای که امروز با آن مواجه ایم بالارفتن نرخ حقوق مالکانه و ریسک سیستمیک است که از گروه روی،سنگ آهن شروع شده و به طور فراگیر ارمغان آور اضطراب برای سایر گروه ها شده.

امروز بازار دوباره با افت 374 واحدی به عدد 37437 نزدیک شده.از دید تکنیکی حرفمان همان است که در مطالب پیشین به نظرتان رسید.

در خصوص سنگ آهنی ها گرچه دوباره حادثه ی بهار امسال در حال دوباره تکرار شدن است اما توصیه ام به دوستان پرهیز از هیجان است.در این خصوص کنور را به خاطرتان می آورم که سر همین قضیه از 2000 به 1600 آمد و در نهایت به 3900 رسید.پس هوشمند باشید و ارزنده ها را از دست ندهید.
در خصوص قندی ها هم ارزندگی به نظر میرسد اما گفته میشود منفی های اخیر همانند فشردن این فنر است… .

گروه پالایش پر ریسک شده مراقب باشید خیلی ها به سود های بالای 60 و 70 درصد رسیدند و قصد دارند خروج کنند.نباید در دام این افراد اسیر شد.

اما فلزی ها که همبستگی ایجاد کردند،چطور با رشد قیمت در بورس کالا باید منفی باشند؟چطور میتوان تعدیل 181درصدی ذوب را با این صف فروش توجیه کرد؟

در پترو ها باز بحث خوراک داغ شده.این همه گفتند که اثر ندارد پس چه شد؟شاید تفاوت نرخ خوراک و نرخ صادرات کار دستشان داده.

در گروه کاشی و سرامیک اوضاع تکنیکی به کمک آمده و کمی اوضاع وفق مراد شده.اما امان از هدفمندی و سیمان و فولاد وروی.در پایان نگاهی داشته باشیم به پارسان و مقاومت های پیش رو.

 
 
 

 

در خصوص فسرب هم نموداری گذاشتم که در آن واگرایی مثبتی مشاهده شده.

 

 
 
bashgah-banner nokhbegan-start

14 نظرها

نطر گذاشتن