بر بام بازار شنبه 7 بهمن

226
telegram nokhbegan-start
بر بام بازار شنبه 7 بهمنReviewed by سعید مشکانی on Jan 26Rating:

با سلام به کاربران عزیز تحلیلها

امروز بازار روز آرامی را سپری کرد و در سایه رشد تک سهم های بزرگ خود توانست رشد 170 واحدی شاخص را رقم بزند.شاخص سازان امروز پارسان وغدیر فولاد فملی فخوز وصندوق و شخارک بودند که با معاملات مثبت خود بازار امروز را سبز کردند.حجم معملات 272.957 M بود که نسبت به چهارشنبه 50.000 M کاهش را نشان می دهد.فقط می توان گفت شاخص امروز نخواست منفی باشد اما قوتی نیز برای رشد نداشت.


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

 

خودرویی ها تضعیف روند منفی ادامه دار است.این گروه قوت چندانی برای رشد ندارد.سهم های مطرح آن درگیر روند میان مدت خود هستند.خاذین امروز رشد 4 در چصدی به خو دید اما در آن طرف خپارس با افت 6.3 درصدی تشکیل صف فروش داد.زامیاد و سایپا روند تضعیف شان ادامه داشت.این گروه درگیر جو منفی شده و در روزهای منفی شاخص تحرکات موقت مثبتی را به جهت ورود سرمایه های سرگردان به خود میبیند.

 

لیزینگی ها خبر خاصی منتشر نشده و درجا می زنند

 

بانکی ها روند مثبت و منفی از خود به جای گذاشتند.دی تجارت ملت امروز سبز پوش بودند و سمایه ونوین وکار وسینا پست وپارس وپاسار صادرات انصار قرمز پوشان امروز را تشکیل دادند.

 

 

ساختمانی ها بازار نظر مساعدی بر رویشان ندارد و مقطعی تکانه هایی به خود می بینند.وساخت منفی بود در سهم ها نوسانات کوچک و منفی کم حجم دیده شد.

 

سرمایه گذاری ها : وبانک وتوشه و وصندوق سبزبودند و فروشنده نداشتند.وصندوق 10 میلیون حجم معامله داشت.اخبار خوبی از مجمع رسیده است.امید وبوعلی و وسپه درجا زدند

 

قندی ها : وقتی بازار رخوت دارد خوب سبز می شوند.بجز قزوین که منفی بود مابقی آنها روز سبز و با صف های کوچک خریدی را پشت سر گذاشتند.قچار صف 6 میلیونی تشکیل داد.

 

غذایی : غاذر غگل غگرجی غدام و غپینو مثبت و کم حجم بودند.غبهشهر اندکی منفی خورد

 

کاشی ها : کساوه کلوند کسعدی کم حجم و منفی بودند.کاشی ها در زمان رونق ساختمانی ها رونقی به خود می بینند و بعد به اقما می روند.

 

سیمانی ها : سکرما سکارون سفارس سخزر کمی مثبت بودن و سپاهان صوفیان سشمال سشرق ستران سغرب سکرد نوسانات منفی کوچکی را لمس کردند.

 

فلزات اساسی : فولاژ صف خرید سنگینی را لمس کرد اما مابقی هم گروهان نتوانستند مثل چهارشنبه ظاهر شوند.کگل و کچاد و فاسمین اندکی نوسانات منفی را لمس کردند.فولاد فخوز کنور کمی مثبت بودند و فولای فملی و کروی نوسانات منفی را تجربه کردند.

 

پتروشیمی و پالایشگاه : شخارک و شفن و وغدیر روز مثبتی داشتند.شبریز شازند شپترو نوسانات جزئی منفی داشتند و استراحت بعد از رشدشان را سپری می کنند.کرمانشاه و شفارا نیز منفی های امروز را تشکیل دادند.

 

حفارس و حپترو کمی منفی را لمس کردند.حفاری نوسانات جزئی مثبت داشت بترانس و اخابر و همراه نیز تحرکات خاصی نداشته و درجا زدند.

bashgah-banner

4 نظرها

نطر گذاشتن