بر بام بازار چهارشنبه 08 آبان…

206
telegram nokhbegan-start
بر بام بازار چهارشنبه 08 آبان...Reviewed by فرزاد عباس زاده on Oct 30Rating:

 

 


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

احوال شـاخص

سلام و عرض ادب خدمت دوستان و عزیزان فعال در بازار؛

روز پایانی بازار سرمایه نیز ترجیح داد که به خوبی و خوشی به پایان برسد.این رشد حدود 385 واحد برآورد شد که ریزش غبشهر و اکثر بانکی و پالایشی ها می تواند دلیل کم تحرکی آن باشد.

مذاکرات به 20 آبان ماه افتاده است و باید دید چه می شود.رئیس مجلس شورای اسلامی عقیده دارد که پایان این مذاکرات خوب خواهد بود.تقریبا انگار همه ی دنیا نسبت به این نشست خوش بین هستند .حال بگذریم که جمعیتی کوچک در ایران هستند که افراطی گری هم کرده و با توجه به ممنوعیت غیر موکد نصب و تبلیغات ضدآمریکایی قصد ادامه ی راه خویش را دارند.

گذری بر کدال امروز:

نماد

چکیده ی گزارش

وضعیت

توضیحات

شبریز

صورت های مالی

پوشش مناسب

پوشش  43% در 6 ماهه

سرود

صورت های مالی

پوشش فوق العاده

پوشش 90 %

وپست

صورت های مالی

تعدیل مثبت

تعدیل سود به میزان 20%

*گروه خودرو و لیزینگ

در خصوص خودرو هشدار داده بودیم که مراقب باشید.امروز زامیاد عالی ظاهر شد.دوستانی که قصد خرید خودرو دارند مترصد بمانند و از خرید پرهیز کنند.اگره برخی از اعضا در حمایتند اما توجه داشته باشید که بازار تا همراهی نکند این ها حرکتی نخواهد داشت.

*سیمانی ها

گروه با بازگشایی سشرق در 10% تکانی به اعضا خورد. کماکان این گروه دنبال می شود.

*گروه پتروشیمی

گروه در واقع انجمنی دارد که به خوبی در حال حمایت از آن است.ابهام در گروه هنوز هست.تاپیکو نیز زمزمه هایی در حد 600 تومان دارد که به خاطر زیر مجموعه هاست.

*گروه پالایشگاه

شبریز اگرچه در حمایت است اما گزارش امروز کارش را زار تر کرد.اوضاع پالایشی ها یک روز در میان مثبت و منفی است.شاید این هم از برکات کنترل بازار است چرا که پترو ها مثبت بودند.شپنا و شبریز و شبندر و شپاس می توانند گزینه های خوبی باشند.

*گروه مواد غذایی

فقط می گوییم غپینو را در نظر داشته باشید.

*گروه بانک

شاخص این گروه وضعیت خوبی دارد اما ممکن است دو سه روزی اعضا را اذیت کند.چرا که شکست مقاومت پولبک را هم در پی دارد.پست بانک با تعدیلی که داد می تواند تحت نظر قرار گیرد.

پیروز باشید…

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیبر بام بازار سه شنبه 07 آبان ماه…
نوشته بعدینماد تحت نظر و….
فارغ التحصیل دانشگاه تخصصی علوم اقتصادی,کارشناس مدیریت مالی،تحلیلگر تکنیکی بازار سرمایه ،کارگزار بورس اوراق بهادار و پرتفوی گردان حقوقی و حقیقی. % امید است بتوانم با همیاری و همفکری فعال و شناخت رفتار بازار،گامی موثر در ارتقائ شخصیت معاملاتی و رشد سرمایه ی افراد بردارم %

4 نظرها

  1. باسلام وخسته نباشید خدمت استاد عباس زاده عزیز وتشکراز راهنماییهای مفید وارزشمندتون واطلاعات خوب وجامعی که دراختیار کاربران قرارمیدید سوالی داشتم درخصوص شاوان که داره منفی میخوره بنظرشما ادامه داره یابزودی مثبت میشه ؟ ممنون میشم اگر راهنماییم کنید که باضررخارج شم یا نگهدارم ؟

نطر گذاشتن