بر بام بازار یکشنبه 09 تیر ماه…

230
telegram nokhbegan-start
بر بام بازار یکشنبه 09 تیر ماه...Reviewed by فرزاد عباس زاده on Jun 30Rating:

 

 


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

احوال شـاخص

عزیزان گزارش امروز کمی خلاصه تر خواهد بود.در خصوص شاخص احتمال افزایش عرضه ها در حال فزونی است.

صنایع همچنان پر تقاضا دنبال می شوند و این در حالی است که هنوز معتقدیم اگر بنا باشد رشدی دیگر در پی بیاید فرصت ورود فراهم خواهد شد.

در خودرو ها با قرص شدن دل سهامداران به گزارش ها و چشم انداز مثبت ارزیابی می شوند و این در حالی است که این گروه تحرکی نداشته است. در گروه سیمانی به وفور می شنویم که این سبز بودنشان ادامه دارد.اما در گروه قندی قپیرا و قشهد بازگشایی شدند که این امر به مثبت شدن گروه کمک شایانی کرده است.در پتروشیمی ها نیز با نوسانات دلاری به علاوه بالا رفتن نرخ محصولات از جمله اوره و متانول فعلا مثبت تر شده اند.پارسان کمی در حال مقاومت است.1100 ارزش خالص دارایی شرکت بوده و شنیده شده 200 تومان سود خواهد داشت.در خصوص شکربن و شاراک و زاگرس اظهار نظر خوبی نیز می شود.

در گروه پالایشی معاملات سبز دنبال شده و این احتمالا مدیون بازگشایی شبندر در 1800(شاید) و شاوان … خواهد بود.

در گروه فلزات با توجه به وضعیت شاخص گروه امکان سبز تر شدنشان هست.کمااینکه گزارش معادن با تعدیل 35 درصدی بی اثر نخواهد بود.

در آخر روز ضمیمه  ی مطالب برای کاربران عادی درج خواهد شد.

موفق باشید…

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیتعدیل های امروز …
نوشته بعدیاخباری مهم پیرامون چند سهم
فارغ التحصیل دانشگاه تخصصی علوم اقتصادی,کارشناس مدیریت مالی،تحلیلگر تکنیکی بازار سرمایه ،کارگزار بورس اوراق بهادار و پرتفوی گردان حقوقی و حقیقی. % امید است بتوانم با همیاری و همفکری فعال و شناخت رفتار بازار،گامی موثر در ارتقائ شخصیت معاملاتی و رشد سرمایه ی افراد بردارم %

3 نظرها

نطر گذاشتن