به استقبال بازار چهارشنبه

262
telegram nokhbegan-start
به استقبال بازار چهارشنبهReviewed by منوچهر عطائی on May 29Rating:

سیمانی ها این بار با بازگشایی مقتدرانه آرتا اردبیل در بازار دیروز (که به تعدیل سنگین و مثبت 46 درصدی دست یافته است) امیدوارتر از روزها گذشته به سیر صعودی خود اطمینان پیدا کردند چرا که دیگر سیمانی هایی هستند که وضعیتی بهتر دارند از جمله سغرب و سهگمت و سفارس. و سدور نیز با این اوصاف میتواند سود پیش بینی شده قبلی خود را تا دوبرابر نیز افزایش دهد.

چند سهم مهمی که امروز به نقطه مقاومتی خود میرسند میتوان از فارس و ایرانول نام برد در صورتی که از حمایت خوبی امروز برخوردار باشند هدف قیمیتی فارس  1100 و 1200 و ایرانول با اهدف قیمتی1300 و1500 تومان روبرو خواهد بود.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

گروه پالایشگاهی های در قیمت های منفی مناسب برای خرید هستند و در میان مدت صعودی خواهند بود و فعلا چشم انتظار بازگشایی شبندر و لاوان هستند و شراز نیز اگر با تعدیل مثبت روبرو شود توان صعود به فراتر از 2500 را دارد.شبریز هم که تعدیل 24 درصدی خود را دیروز گزارش داد احتمالا امروز بازگشایی شود.

گروه کاشی ها نیز همانطور که دیروز گفته شد با احتمال افزایش نرخ 40 درصدی روبرو هستند در این گروه از دید بنیادی کساوه وضعیت مناسبی دارد.

در ارتباط با وبانک نیز که در وضعیت بنیادی بسیار خوبی قرار دارد از جمله با توجه به زیر مجموعه های مناسبی چون توسعه صنایع بهشهر،پتروشیمی اراک شفادارو،گروه صنعتی بارز و از همه مهمتر هلدینگ سیمانی سیدکو که در حال برنامه ریزی برای ورود به بورس است  موجبات تعدیلی دیگر در گزارش 12ماهه وبانک خواهند شد. قیمت بازگشای وبانک حدود 480 تومان است که به احتمال زیاد امروز بازگشایی شود.

گروه فولادی  ها نیز شاید به کمک تعدیل مثبت سنگین 42 درصدی فولای وضعیتی بهتر از دیرو ز داشته باشند

و در آخر اگر بتوان چند سهم مناسب از میان این گروهها انتخاب کرد میتوان در گروه لاستیک  به پکویر که هدف قیمتیش 1000تومان میباشد و در گروه قندی از قپیرا نام برد که هدفش 2000 تومان است و در گروه دارویی، دتماد  هدف قیمتی 1800 و دسبحا هدف قیمتی 420 تومانی  اشاره کرد

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیکار با سبد حرفه ای
نوشته بعدیپتروشیمی خراسان ..!
حسابرس و تحلیلگر بنیادی هستم ، گواهی نامه های حرفه ای مرتبط را دارا میباشم ، علاقه فوق العاده بالایی به بررسی مهم ترین اخبار بازار سرمایه و بنیاد سهم های بازار دارم ، نظرات خود را در بخش بررسی مهمترین اخبار بازار سرمایه در سایت تحلیلها با دیگر کاربران به اشتراک می گذارم .

4 نظرها

نطر گذاشتن