به روزرسانی تحلیل 4 سهم لیدر گروه خودروسازی

718
telegram nokhbegan-start

با سلام خدمت شما همراهان گرامی تحلیلها

با تحلیل 4 سهم لیدر از گروه خودرویی در خدمت شما هستیم:


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

پیرو تحلیل قبلب که راجع به سهام خودرویی تقدیمتان کردیم  با توجه به حساسیت موضوع لازم دیدیم تحلیل قبلی را با اخرین کندل های تشکیل شده آپدیت نماییم تا برای دوستان کمک کننده باشد.

در تحلیل قبلی مقداری از پتانسیل های این سهام را اشاره کردیم. روز سه شنبه افزایش سرمایه خپارس روی کدال آمد و زمزمه هایی از قرار داد فیات با ایرانخودرو  و ایویکو با زامیاد به گوش میرسد. این سه خبر میتوانند گروه را برای اخریت روز هفته با نوسانات مثبت همراه کنند  در غیر اینصورت حد ضررهای سهام باقیمانده شکسته شده و سهام برای کوتاه مدت وارد معاملاتی اصلاحی (از نظر قمتی و مخصوصا زمانی ) خواهند شد تا اولین گزارشات 3 ماهه انتشار یابد. برای مشاهده ادامه مطلب باید عضو باشگاه سرمایه گذاران هوشیار باشید.می خواهم عضو باشگاه شوم

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن