به سرعت گیر نزدیک می شوید…

416
telegram nokhbegan-start
به سرعت گیر نزدیک می شوید...Reviewed by فرزاد عباس زاده on Jul 23Rating:

 

سلام خدمت دوستان بر بام بازار؛


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

آخرین روز هفته به هر نحوی شد با خوبی و سبزی سپری شد.اما دقت داشته باشید که از این به بعد،بعد احتیاط رعایت کنید.امروز مطلبی در خصوص شاخص کل خواهم گذاشت.این ایام تمرکز افراد بر روی سهم های کوچک بود.تا حد ممکن از این سهم ها در تکمیلی استفاده و معرفی کردیم.لذا برای باز شدن سهم های بزرگ و شاخص ساز بهتر است سرعت خرید و فروش مان را کاهش دهیم.

ما برای اعضای حرفه ای مطلبی در مورد بالا رفتن ریسک شاخص نوشتیم که میتوانید آن را در شاخص در خطر است!؟ بخوانید..

 

کدال امروز:

 

در خوش خبر ترین گروه شرکت پتروشیمی خراسان سود هر سهم سال ۹۳ را همراه با پوشش مثبت ۳۴ درصدی مبلغ ۱,۸۱۲ ریال اعلام نموده است این شرکت طی دوره ۳ ماهه مبلغ ۶۲۲ ریال سود محقق کرده است . شایان ذکر است علیرغم تغیرات عمده در مفروضات بودجه، جزئیات صورت سود و زیان پیش بینی شده تغییری نموده است.شاراک هم سود هر سهم سال مالی ۹۳ را قبلا مبلغ ۲۳۷ر۱ ریال و مطابق اطلاعیه اخیر مبلغ ۲۳۸ر۱ ریال اعلام نموده است. گفتنی است این شرکت طی دوره ۳ ماهه مبلغ ۲۸۲ ریال سود محقق کرده است . ( پوشش ۳ ماهه : ۲۳ درصد)

وغدیر هم سود هر سهم سال مالی منتهی به اذر ۹۳ را همراه با همراه با پوشش مثبت ۵۱درصدی مبلغ ۲,۴۸۵ ریال اعلام نموده است . گفتنی است این شرکت طی دوره ۳ ماهه مبلغ ۱,۲۷۸ ریال سود محقق کرده است .

در مورد وتوسم  و تقسیم سود آن تحلیل جامعی را  کارشناسان بنیادی در مطلب وتوسم چقدر میارزه ؟ کی بفروشیم ؟ قرار داده اند که میتوانید در آن بخش بخوانید  .

 

در گروه تجهیزاتی هم شرکت ماشین سازی اراک سود هر سهم سال مالی منتهی به شهریور ۹۳ را همراه با پوشش مثبت ۶۴ درصدی مبلغ ۵۵۰ ریال اعلام نموده است . گفتنی است این شرکت طی دوره ۳ ماهه مبلغ ۳۵۲ ریال سود محقق کرده است .

 

در گروه انفورماتیک شرکت افرانت سود هر سهم سال مالی ۹۳ را با سرمایه ۲۰۰ میلیارد ریال مبلغ ۱۵۲ ریال اعلام نموده است . گفتنی است این شرکت طی دوره ۳ ماهه مبلغ ۳۶ ریال سود محقق کرده است . شایان ذکر است که دلیل تغییر سود هر سهم پیش بینی شده، ارئه اطلاعات با سرمایه جدید می باشد. (پوشش ۳ ماهه : ۲۴ درصد)

 

تجارت الکترونیک پارسیان سود هر سهم سال مالی ۹۳ را قبلا مبلغ ۱,۲۲۸ ریال و مطابق اطلاعیه حاضر به مبلغ ۱,۲۲۹ ریال اعلام نموده است. گفتنی است این شرکت طی دوره ۳ ماهه مبلغ ۲۷۴ ریال سود محقق کرده است . ( پوشش ۳ ماهه : ۲۲ درصد)

 

 

در دارویی ها داشتیم پارس دارو سود هر سهم سال مالی ۹۳ را همراه با تعدیل مثبت ۷ درصدی از ۶,۰۸۸ ریال به ۶,۶۲۴ریال افزایش داد . گفتنی است این شرکت طی دوره ۳ ماهه مبلغ ۹۷۸ ریال سود محقق کرده است . ( پوشش ۳ ماهه : ۱۵ درصد). شرکت لابرتوارهای سینادارو سود هر سهم سال مالی ۹۳ را همراه با پوشش مثبت ۲۲ درصدی مبلغ ۲,۴۰۲ریال اعلام نموده است . این شرکت طی دوره ۳ ماهه مبلغ ۵۳۷ ریال سود محقق کرده است . شیشه دارویی رازی سود هر سهم سال مالی ۹۳ را همراه با پوشش مثبت ۱۰ درصدی مبلغ ۱۸۲ ریال اعلام نموده است . گفتنی است این شرکت طی دوره ۳ ماهه مبلغ ۱۹ ریال سود محقق کرده است .

از خاکستری ها هم شرکت سیمان قائن سود هر سهم سال مالی ۹۳ را همراه با تعدیل منفی ۲ درصدی از ۵,۰۱۵ریال به ۴,۹۲۰ریال کاهش داد . گفتنی است این شرکت طی دوره ۳ ماهه مبلغ ۲,۸۹۸ ریال سود محقق کرده است . ( پوشش ۳ ماهه : ۵۹ درصد)

شرکت سیمان شرق سود هر سهم سال مالی منتهی به شهریور ۹۳ را همراه با تعدیل مثبت ۱ درصدی از ۲۵۸ ریال به ۲۶۰ ریال افزایش داد . گفتنی است این شرکت طی دوره ۳ ماهه مبلغ ۸۹ ریال سود محقق کرده است . ( پوشش ۳ ماهه : ۳۴ درصد)

 

در گروه کاشی و سرامیک در خبر ها داشتیم رییس اتحادیه کاشی ساز و کاشی فروش تهران از افزایش حجم عرضه نسبت به تقاضا در چند وقت گذشته خبر داد و گفت: حجم اعظم مواد مورد نیاز ساخت و ساز کشور از طریق تولیدات داخلی تامین می شود.کپارس و کخاک برترین های صنعت بودند.

 

برای اعضای حرفه ای سهمی را برای فردا معرفی کردیم که در صورتت حمایت شدن نوسان خوبی خواهد داد!

مطلب خرید از صف فروش این سهم! را بخوانید.

 

در بازار های جهانی آخرین وضعیت قیمت های فلزات اساسی را بدین گونه شرح می دهیم.

مس (تن/دلار) 7032

نیکل (تن/دلار) 18887

آلومینیوم (تن/دلار) 1987

روی (تن/دلار) 2363

طلای جهانی (اونس/دلار) 1307

 

موفق باشید…

bashgah-banner
نوشته قبلینوسانی 8% در یک روز!
نوشته بعدیشاخص در خطر است!؟
فارغ التحصیل دانشگاه تخصصی علوم اقتصادی,کارشناس مدیریت مالی،تحلیلگر تکنیکی بازار سرمایه ،کارگزار بورس اوراق بهادار و پرتفوی گردان حقوقی و حقیقی. % امید است بتوانم با همیاری و همفکری فعال و شناخت رفتار بازار،گامی موثر در ارتقائ شخصیت معاملاتی و رشد سرمایه ی افراد بردارم %

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن