بوی گران فروشی هم استشمام می شود؟!!

249
telegram nokhbegan-start
بوی گران فروشی هم استشمام می شود؟!!Reviewed by Khalili on Mar 18Rating:

امروز در حالی قرار است 5 درصد هلدینگ خلیج فاری مورد عرضه قرار گیرد که مسئولات دولتی بسیاری بر ارزنده بودن این سهم تاکید دارند و کارسناسان هم طبق نظرات و تحلیل های خود قیمت های برآوری شان را ارائه دادند. در تازه ترین اظهار نظری که یکی از مسئولین سازمان خصوصی سازی بیان داشته آمده است که این سازمان در تمامی برنامه واگذاری های خود سعی کرده منافع دو طرف یعنی دولت و سرمایه گذاران را مد نظر قرار دهد تا معامله ای برد-برد انجام شود. این شخص مسئول همچنین بیان داشت که در خصوص واگذاری ها سرمایه گذاران باید تجزیه و تحلیل خود را داشته باشند و با توجه به اینکه سازمان خصوصی سازی تنها یک طرف این قضیه قرار دارد ، نمی تواند پاسخگوی تجزیه و تحلیل اشتباه سرمایه گذاران باشد. شمسی جامخانه در پایان گفت: سهام “فارسبسیار ارزنده بوده و همه بر پتانسیل آن واقف هستند.اما سرمایه گذاران باید سعی کنند با تجزیه و تحلیل صحیح و بر مبنای شفاف سازی های صورت گرفته وارد معامله شوند.


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

این صحبت های مسئولین همگی یک جهت است و همگی بر ارزندگی شرکت تاکید دارند. اما از لابلای برخی صحبت ها می توان این موضوع را فهمید که اگر مثلاً سهم با قیمتهای بالاتر از قیمت های کاشناسی عرضه شد، چندان مهم نیست و این به خاطر ارزندگی بالای سهم می باشد!!!!!.

خلاصه اینکه باید مراقب باشید و در قیمت های کارشناسی که مورد ارزیابی کارشناسان مختلف قرار گرفتند، وارد سهم شوید.

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن