تاثیر افزایش قیمت سیمان بر سود سیمان هگمتان

184
telegram nokhbegan-start
تاثیر افزایش قیمت سیمان بر سود سیمان هگمتانReviewed by عليرضا حاجيان on Oct 5Rating:

در بررسی بود سهم باتوجه به افزایش 22 درصدی نرخ سیمان شاهد تغیرات عمده و ساسی و بودجه ی گزارش شده ی این شرکت هستیم.

این تغیرات و تعدیل قابل توجه به میزان 18 درصد میباشد که رشد و سود آوری بالایی برای سهم خواهد داشت. به طوری که سود خالص هر سهم از مبلغ 241408816 میلیون ریال به مبلغ 286047542 میلیون رسال افزایش یافته.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

بر اساس این گزارش eps سهم 18.5 درصد افزایش و از 480 ریال به 568.8 ریال رسده است که بر اساس این تعدیل در میان مدت قیمت های بالای 330 و محدوده ی 360 برای سهم انتظار است.

bashgah-banner
نوشته قبلیشرکت: محورسازان ایران خودرو – سال مالی منتهی به 1391/12/30 دوره 3 ماهه
نوشته بعدیحمایتی از وساپا
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن