تبریک به کاربران تحلیلها

591
telegram nokhbegan-start
تبریک به کاربران تحلیلهاReviewed by مدیریت وبسایت on Sep 28Rating:

با سلام خدمت کاربران گرام تحلیلها

در انتهای هفته گذشته در محصول جدید سایت تحلیلها (سبدفوق پر سود من ویرایش 102) سه سهم معرفی کرده بودیم که دو سهم آن پس از رسیدن به محدوده خرید دارای صف خرید هستند و به هدف نخست رسیده اند و سهم دیگر هم در حال صف خرید شدن است. با توجه به شرایط اخیر بازار بورس و منفی بودن اکثریت نمادهای بازار این سه سهم سبد عملکرد مثبت و قابل قبولی را از خود نشان داده است.


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

سهم های معرفی شده در سبد در تصویر زیر قابل رویت هستند:

sabad تصویر

اعضای باشگاه سهامداران هوشیار تحلیلها می توانند سبد فوق پر سود من را که انتهای هر هفته بر روی سایت قرار میگیرد رایگان دانلود کنند.(اگر عضو باشگاه نیستید اینجا را کلیک نمایید)

سایر کاربران هم می توانند برای استفاده از سبد فوق پر سود من، ویرایش جدید را با کلیک بر اینجا تهیه نمایند.(با توجه به رسیدن سهم ها به هدف سبد ویرایش 103 در انتهای هفته برای آنها ارسال خواهد شد)

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن