تبریک در دو نماد

218
telegram nokhbegan-start
تبریک در دو نمادReviewed by علی صابریان on Oct 16Rating:

سلام به اعضای تحلیلها
 
به اعضای حرفه ای سایت تبریک می گوییم . در نماد وصنعت در گذشته خرید در 103 تومان به هدف 114 داشتیم که با موفقیت در مدت 3 روز به سود تقریبا 10% رسیدیم . در نماد دیگر یعنی ذوب گفته شد 196 به هدف کوتاه 216 که این اتفاق امروز نیز رخ داد و این سهم هم در کمتر از یک هفته ما را به 10% سود رساند اما این نماد یعنی ذوب شرایط فوق العاده جذاب تری دارد که سبد حرفه ای بیشتر در مورد اهداف دیگر و موقعیت های خرید صحبت شده و صحبت خواهد شد
 
لازم به ذکر است در نماد ذوب قبلا از 133 تا  152  خرید داشتیم که خود سودی بیش از 14 % در کوتا مدت داشت
 
 
 
همیشه شاد و پرسود باشید.
 
 
 
 
 
 
 
 

خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

 

 
bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیذوب
نوشته بعدیوتوصا
  تحلیلگر و محقق بازار سرمایه ،   گوینده "روانشناسی بازار" رادیو سهام ،   مدرس دوره های "تحلیل تکنیکال کاربردی" در شرکت ها و سازمان های مختلف دولتی و غیر دولتی ،   سازنده دوره پرطرف دار "10 شاه کلید بزرگان بورس" در رادیو سهام ،   ""ادعایی مبنی بر بی رقیب بودن و خدایی در تکنیکال ندارم اما چندین سال است با تحلیل تکنیکال بورس ایران زندگی کرده ام و آن را خوب می شناسم""  

7 نظرها

نطر گذاشتن