تبریک سود بیش از 76 درصدی مپنا

296
telegram nokhbegan-start
تبریک سود بیش از 76 درصدی مپناReviewed by سعید مشکانی on Jul 27Rating:

با سلام به کاربران عزیز تحلیلها

نماد مپنا در تاریخ 5 خرداد ماه در قیمت 300 تومان معرفی گردید و اهداف آن در آخرین پست جدول حرفه ای حوالی 500 و 550 تومان معرفی شد.از آنجا که ریسک سهم کمی بالا رفته است کاربران کم ریسک می توانند حوالی قیمت 500 تومان امروز اقدام به شناسایی سود بکنند.کاربران پر ریسک می توانند همچنان برای اهداف 550 و 610 تومان سهامدار باقی بمانند.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

با احتساب قیمت خرید 300 تومان و فروش  500 تومان بازده این خرید طی  60 روز ، سود حدود  66 درصدی برای ما به همراه داشته است.البته در مجمع نیز 30 تومان سود به ازای هر سهم تقسیم شده است که سود این ترید را بالغ بر 76 درصد می نماید.

این سود را به کاربران عزیز تحلیلها تبریک می گوییم.

.

لینک مطلب معرفی نماد  مپنا  ” کلیک کنید “

.
.
bashgah-banner nokhbegan-start

8 نظرها

  • بررسی 8 تیر جدول حرفه ای : محدوده خرید ما 645 تومان بود.هفته گذشته متذکر شدیم که سهم در 705 و 730 تومان مقاومت دارد که البته سهم به مقاومت 730 تومانی واکنش نشان داد و منفی شد.در حال حاضر به نظر ما ی آید که امکان افت سهم تا 605 و یا شاید 574 تومان وجود داشته باشدوالبته افت مذکور در قالب موج 4 الیوت است و پس از آن سهم در موج 5 تا 750 و یا شاید 850 تومان رشد خواهد کرد.مقاومت 800 تومان نیز در مسیر رشد قیمت حائذ اهمیت است.

   بررسی 23 تیر جدول حرفه ای : هفته گذشته متذکر شدیم که سهم احتمالا تا 605 و شاید 570 تومان در قالب موج 4 افت داشته باشد که سهم تا کنون تا حوالی 640 تومان افت را تجربه کرده است.اهداف سهم در موج 5 نیز 750 و شاید 850 تومان در میان مدت ارزیابی می گردد.

   سهم دقیقا تا 730 که در بررسی ها گفته شد رشد کرده و از آنجا افت کرده است.بررسی های جدول را برای همین انجام می دهیمواما دوستان کم لطفی می کنند و ظاهرا اصلا جدول را مطالع نمی کنید.
   احتمالا همین والی سهم مثبت شود و تا 730 و شاید 830 رشد داشته باشد.یک احتمال خفیف برای افت کوتاه مدت تا 550 وجود دارد اما پس از آن حتما مثبت خواهد شد

   این سهم در حقیقت به حد ضرر نخورده است.وقتی در جدول گفته شد که سهم در 730 تومان مقاومت دارد شما آن حوالی باید پیگیری می کردید و اگر تشدید عرضه بر روی سهم داشتیم از سهم خارج می شدید.یک سوال بنده دارم ، چطور باید می گفتیم که سهم در 730 مقاومت دارد و اگر منفی شد از سهم خارج شوید که شما این کار را انجام می دادید ؟

 1. با سلام من امروز عضو سایت شما شدم اشنایی زیادی با سایت شما ندارم فقط دوست دارم در مورد بورس خیلی چیزها بدانم از سال 82 در بورس خرید فروش میکنم ولی ضرر زیاد داشتم ولی میبینم تحلیل های شما درست بوده اعتماد کردم البته من تمامی تحلیل های شما را نمیدانم و نمیدانم چند درصد انها درست بوده ولی این هم جزیی از زندگیست تجربه باید کرد امیدوارم از تجارب شما استاد عزیز که پیداست از دانش اموختگان فهیم این سرزمین عزیز هستید کمال استفاده را ببرم در ضمن بنده برای بالا بردن سطح اگاهی و دانش خود در بورس در کلاسهای شما که از 25 مرداد شروع میشود شرکت کردم و یک سوال داشتم برای من که اطلاعات ودانشی در مورد تحلیل و نمودار و ….. ندارم خوب است و ایا برای شما که با من مبتدی سر کار خواهید داشت سخت نیست چون به نظرم یاد گیری و تحلیل کردن نباید به این اسانی باشد ممنون میشم اگر توضیحاتی پیرامون این کلاسها بفرمایید در ضمن یه سوال کوچک در مورد کادر (حرفه ای)باید ارتقا اشتراک بدهم یا همان 3 ماه جایزه که فرمودید جزو همین میباشد چون بیشتر مطالب شما در همین کامنتهای حرفه ای می باشد سپاس از شما

  • ابتدا ورودتان به جمع تحلیلها را تبریک می گویم.

   کسانی که در کلاس ها شرکت می کنند اکثرا چیزی از نمودار نمی دانند.سعی ما بر این بوده است که مفاهیم پایه را آموزش دهیم به همراه شیوه استفاده از آنها.
   کاربر با همین مفاهیم گلیم خود را از آب بیرون می کشد.ما بقی آن می ماند مطالعه و تجربه کاری که در طول زمان محقق می شود.خود بنده 3 بار در کلاس های مختلف با اساتید متفاوت شرکت کرده ام تا دید گاه اساتید مختلف را آموزش ببینم.بعد از چند سال تجربه و مطالعه هنوز خود را دانشجوی این عرصه می دانم.

    • پدر بنده 3 سال پیش بر روی مپنا در 420 تومان خرید داشت.یک خرید نیز بنده برای ایشان در 300 تومان همان زمان داشتم.بعد که موقعیت در زیان رفت ایشان از فروش امتناع می کردند.تا زمانی که قیمت به زیر 200 تومان رفت.همیشه بنده را برای این خرید نکوهش می کردند.تا اینکه 200 تومان قصد فروش داشتند.چون من برای ایشان خرید و فروش می کنم ، از سهم های دیگر ایشان فروختم و به مپنا در 200 تومان اضافه کردم ، بدون اینکه به ایشان خبر بدهم.حال کلی بیش از 150 درصد در مپنا سود دارند.بنده ریسک کردم و هنوز بنده مپنا را نفروخته ام ، به ایشان هم خبر نداده ام که چنین کاری کردم.در کل کارنامه بنده 4 سهم اشتباه شده است.2 تا سال 89 که مپنا و زامیاد بودند و 2 تا سال 91 که فولاد و کچاد بودند.البته فولاد و کچاد 1 ماه بعد از به حد ضرر خوردن جبران کردند.ولی این مپنا و زامیاد چند سال بود که با اعصاب من بازی می کرد.بعد از 3 یا 4 سال یک نفس راحتی کشیدم

نطر گذاشتن